Bahri Çakır yeniden aday

Çerkezköy İstasyon Mahalle Muhtarı Bahri Çakır, 31 Martta yapılacak mahalli idareler seçiminde yeniden İstasyon Mahalle muhtarlığı için aday olduğunu açıkladı.

Bahri Çakır yeniden aday

Çerkezköy Bakış - İstasyon Mahalle Muhtarı ile Fatih Mahalle Muhtarı Mehmet Çetin gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akif Aldoğan’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan İstasyon Mahalle Muhtarı Çakır, 2014 yılında yapılan seçimlerde halkın teveccühünü alarak muhtarlık görevine geldiğini ve o günden bugüne elinden gelenin fazlasını yaparak vatandaşlara hizmet ettiğini söyledi. Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akif Aldoğan da, muhtar Bahri Çakır’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek çıktığı yolda başarılar diledi.

BAHRİ ÇAKIR KİMDİR?

1954 Ardahan doğumlu olan Bahri Çakır, 1976 yılında ailesi ile beraber Çerkezköy’e yerleşti. ÇOSB’de bir fabrikada bakım ustalığı yaptıktan sonra emekli olan Çakır, emeklilik döneminde Mimar Sinan Camii Yardımlaşma ve Yaşatma Derneği’nin kurucu başkanlığını yaptı.

Daha sonrasında Çerkezköy’de 17 yıl kadar esnaflık yapan Çakır, 30 Mart 2014 tarihinde İstasyon Mahalle Muhtarlığına seçildi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 12:29

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306