BAKIŞ ailesinin mutlu günü

Çerkezköy BAKIŞ Gazetesi Haber Koordinatörü Gülveren Vatansever yaşamını Kemal Altunoğlu ile birleştirerek dünya evine girdi.

BAKIŞ ailesinin mutlu günü
Çerkezköy BAKIŞ Gazetesi Haber Koordinatörü Gülveren Vatansever yaşamını Kemal Altunoğlu ile birleştirerek dünya evine girdi. Genç çifti bu mutlu günlerinde arkadaşları ile yakınları yalnız bırakmadı.


Çerkezköy Bakış -
Mücella-Aydın Altunoğlu çiftinin oğlu Kemal Altunoğlu ile merhum Bahriye-Gülter (Merhum) Vatansever çiftinin kızı Çerkezköy Basınının tecrübeli kalemlerinden Gazeteci Gülveren Vatansever görkemli bir düğünle yaşamını Kemal Altunoğlu ile birleştirdi.
KATILIM YOĞUN OLDU
İstanbul’daki düğün öncesinde Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi Salonu’nda kına gecesi düzenlendi. Kınaya CHP Tekirdağ Milletvekili Dr.Candan Yüceer, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Rüveyda Akbay ile İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Birol Öztürk ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Ebru Alaca, BAKIŞ Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Öğe, Massan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Öğe, genç çiftin arkadaşları, Vatansever ve Altunoğlu ailelerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
banner287
DAVETLİLER MUTLULUKLARINA ORTAK OLDU
Çerkezköy’de düzenlenen kına sonrasında İstanbul Kartal’daki Çınar Düğün Salonu’nda görkemli bir düğün töreni düzenlendi. 13.00-17.00 saatleri arasında düzenlenen düğün töreninde Gülveren-Kemal çiftinin mutlulukları gözlerinden okunurken genç çift alkışlar eşliğinde salona girdi. Genç çiftin mutluluğuna davetliler de alkışlarıyla ortak oldular.
GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER
Gülveren-Kemal Altunoğlu çifti ile davetliler takı töreni sonrasında müzik eşliğinde ilerleyen saatlere kadar gönüllerince eğlendiler.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2015, 13:02

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal altunoğlu
Kemal altunoğlu - 3 yıl Önce

Bizi bu Günümüzde yanlız bırakmayan dostlarımız ve akrabalarımıza teşekkürü borç biliriz katkıda bulunan herkese teşekkür ederiz

rabia
rabia - 3 yıl Önce

Valla herkesin hoşuna giden bir düğün

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306