Balkondan atlayarak intihar etmek istedi

Geçirdiği rahatsızlık sonucu akli dengesi yerinde olmadığı iddia edilen 33 yaşındaki N.T., oturduğu evin 4 metre yüksekliğindeki balkonundan atlayarak intihar etmek istedi. Sağlık ekiplerince hastaneye kaldırılan N.T.’nin hayati tehlikesinin bulunmadığı ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Balkondan atlayarak intihar etmek istedi
ÇerkezköyBakış - Önceki gün Güveniş Caddesi Murat sokak üzerinde saat 10.00 sıralarında meydana gelen olayda bir kişi balkondan atlayarak intihar etmek istedi.
BALKONDAN ATLADI
Elde edilen bilgilere göre, kısa bir süre önce rahatsızlanan ve buna bağlı olarak akli dengesinin yerinde olmadığı iddia edilen N.T. (33) ailesi mutfakta yemek yerken, salonun balkonuna çıkarak kendisini 4 metre yükseklikten aşağı bıraktı.
İLK MÜDAHALE OLAY YERİNDE YAPILDI
N.T.’nin ailesi kendisinin evde olmadığını fark etmeleri üzerine dışarı baktıklarında kızlarının beton üzerinde yattığını gördüler. Olayı sağlık ekiplerine haber verilmesinin ardından olay yerine intikal eden 112 sağlık ekipleri, yaralı bayana ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra N.T’yi Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne kaldırdılar.
banner287
SAĞLIK DURUMU İYİ
Yaşadığı rahatsızlıktan dolayı bir kere daha intihara teşebbüs ettiği öğrenilen N.T., sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 14:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306