Baranoğlu Lawin Pasta Cafe Restaurant’ta Haftanın üç günü canlı müzik

Namık Kemal Bulvarı’nda yenilenen yüzü ve nezih ortamında müşterilerini ağırlayan Baranoğlu Lawin Pasta Cafe Restaurant’ta haftanın üç günü canlı müzik programı düzenleniyor. Cuma günleri 19.00-23.00 saatleri arasında düzenlenen canlı müzik programı hafta sonu ise 14.00-24.00 saatleri arasında gerçekleştirilirken Türkçe pop ağırlıklı canlı müzik programında istek eserler de seslendiriliyor.

Baranoğlu Lawin Pasta Cafe Restaurant’ta Haftanın üç günü canlı müzik
ÇerkezköyBakış -Baranoğlu Lawin Pasta Cafe Restaurant’ta haftanın üç günü Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri canlı müzik ziyafeti sunuluyor.
HAFTANIN ÜÇ GÜNÜ CANLI MÜZİK
Yenilenen yüzü, nezih ortamında müşterilerini ağırlayan Baranoğlu Lawin Pasta Cafe Restaurant, Çerkezköy bir yeniliğe daha öncülük ediyor. Kaliteyi uygun fiyata müşterine sunan Baranoğlu Lawin Pasta Cafe Restaurant, havuz manzaralı nezih ortamında haftanın üç günü müşteri için canlı müzik uygulaması başlattı.
“HER ŞEYİN EN İYİSİNİ MÜŞTERİMİZ İÇİN SUNUYORUZ’’
Baranoğlu Lawin Pasta Cafe Restaurant’ın sahibi Nizamettin Baran, canlı müzik uygulamasını başlattıkları ilk günden itibaren Çerkezköylülerin yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını söyleyerek “Bizler, işletme olarak her şeyin en iyisini müşterilerimiz için sunmaya çalışıyoruz. Canlı müzik programını da müşterilerimizin ilgisine sunduk, ilk günden itibaren müşterilerimizden olumlu yönde tepkiler alıyoruz.’’ İfadelerini kullandı.
“İSTEK ESERLER DE SESLENDİRİLİYOR’’
banner287
Canlı müzik programının Cuma günleri 19.00-23.00 saatleri arasında hafta sonu ise 14.00-24.00 saatleri arasında düzenlendiğini kaydeden Baran, “Müşterilerimiz canlı müzik eşliğinde hem dinleniyor, hem de eğleniyor. Grubumuz müşterilerimizin istek taleplerini de seslendiriyor.’’ Diye konuştu.
ÖZEL GÜN VE KUTLAMALARA AÇIK
Nizamettin Baran, Çerkezköy’de başlattıkları bu uygulananın ilk olduğunu ifade ederek havuz manzaralı işletmelerinin özel gün ve gece, doğum günü ve ile çeşitli yıl dönümü kutlamalarına açık olduğunu ifade etti.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 11:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Meral Yılmaz
Meral Yılmaz - 6 yıl Önce

gerçekten buna çok sevindim.çerkezköyün böyle aktivitelere çok ihtiyacı var ilk fırsatta gidicem baranoğlu'na teşekkürlerimi sunuyorum.

Samet ASBAŞ
Samet ASBAŞ - 6 yıl Önce

haftasonları ordayım işlerini iyi yapıyorlar

Lale Polat
Lale Polat - 6 yıl Önce

süperr

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306