Başarılı öğrencilerden Başkan Ertem’e ziyaret

19-22 Mart tarihlerinde Bursa’da düzenlenen bölge finallerinde büyük bir başarı göstererek Türkiye küçük kızlar yarı finaline kalan Nurullah Narin Ortaokulu Küçük Kızlar Basketbol Takımı, Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Ali Ertem, öğrencileri başarılarından ötürü tebrik ederek yarı final müsabakalarında öğrencilere başarılar diledi.

Başarılı öğrencilerden Başkan Ertem’e ziyaret
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Nurullah Narin Ortaokulu Küçük Kızlar Basketbol Takımı’nı makamında kabul etti.
BAŞKAN ERTEM’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER
Önceki gün saat 15.00’da gerçekleşen ziyarette Okul Müdürü Yılmaz Kırmızıgül ile Beden Eğitimi Öğretmeni Ercan Çete de hazır bulundu. Nurullah Narin Ortaokulu olarak birçok dalda yarışma ve etkinliklere katıldıklarını söyleyen Kırmızıgül, küçük kızlar basketbol kategorisinde Tekirdağ’da elde ettikleri birinciliğin ardından Bursa’da bölge finallerine katıldıklarını kaydetti.
“YARI FİNALLERDE MÜCADELE VERECEĞİZ’’
banner287
Kırmızıgül, Bursa’da 19-22 Mart tarihleri arasında düzenlenen bölge finallerinde Bursa, İzmir, İstanbul, Sakarya, Bilecik, Edirne ve Yalova il takımları arasından Türkiye yarı finaline yükseldiklerini belirterek “Okul takımımız 7 il takımı arasında birinciliği elde ederek bizlere büyük bir gururu yaşattılar. Bu başarıyla takımımız Türkiye yarı finallerinde mücadele verecek. Burada da elimizden gelenin en iyisini yaparak iyi bir sonuç almak istiyoruz.’’ Dedi.
ERTEM’E TEŞEKKÜR ETTİ
Yılmaz Kırmızıgül, katkılarından ötürü Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’e teşekkür ederek “Çerkezköy Belediyesi ulaşım konusunda yanımızda oldu. Bundan önceki dönemlerde de Çerkezköy Belediyesi’nin her zaman katkısını gördük.’’ Diye konuştu. Kırmızıgül, Başkan Ertem’den yarı finallerde de destek isteyerek sözlerini tamamladı.
“BAŞARILI OLSUNLAR BİZ HEP DESTEK OLURUZ’’
Oyuncuları tebrik eden Başkan Ertem, “Biz bütün okullarımıza elimizden geldiği ölçüde destek oluyoruz. Bizi bu yardımlar konusunda ilk durak olarak görenler oluyor. Biz bütün yolların tükenmesinin ardından bize gelinip yardım ya da katkı talep edilmesi taraftarıyız. Öğrencilerimizin başarılı olmaları bizleri de gururlandırıyor. “ şeklinde konuştu. Ziyaret öğrencilerin çiçek takdimi ve hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.
Haber: Savaş Akyıldırım

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 13:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306