Başkan Adayı Öge: ‘Yeniden Kucaklaşma’ kongresi olacak

Yarın gerçekleşecek olan AK Parti Çerkezköy Kongresi’ne Genel Merkez tarafından aday gösterilen Abdullah Öge, Türkiye’nin bütün desenlerini taşıyan tecrübeli ve dinamik bir kadro ile yola çıktıklarını vurgulayarak “5. Olağan kongremiz, heyecan ve coşkuyla kucaklaşma günümüz olacak.” Dedi

Başkan Adayı Öge: ‘Yeniden Kucaklaşma’ kongresi olacak
Çerkezköy Bakış - AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı 5. Olağan Kongresi yarın saat 13.00’da Beylice Düğün Salonu’nda gerçekleşecek.
ŞÖLEN HAVASINDA GEÇECEK
Genel Merkez tarafından İlçe Başkanlığı’na aday gösterilen Abdullah Öge, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Mustafa Şentop’un da katılımıyla gerçekleşecek olan kongre öncesi kısa bir açıklama yaparak, “Yarın, sadece bir kongre gerçekleştirmeyeceğiz. Aynı zamanda, Ak kadroların yeniden kucaklaşacağı, Yeni Türkiye yolunda birkez daha güçbirliği yapacağı coşkulu şölen gerçekleştirmiş olacağız.” Dedi.
BİRLİKTE YÜRÜYELİM
Kongre öncesi yaşanan heyecanın, kendileri için ciddi bir motivasyon kaynağı haline geldiğini ifade eden Öge, “Bu heyecanımız inşallah yarın, Büyük Türkiye, Büyük Çerkezköy hedefiyle birleşerek, yeniden şahlanış hareketine dönüşecektir. Biz yarın, aynı zamanda partimizin Trakya’daki en güçlü teşkilatının kongresini yapmış olacağız. Bu gücü, kırgınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakarak, yeniden büyük Türkiye için kucaklaşarak daha da ileri taşıma gayreti içerisinde olacağız. Partimizin Kurucu Genel Başkanı ve Dünya Lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile bu kutlu davanın yeni bilge lideri Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu liderliğinde, yerelde Çerkezköy’ümüze, genelde bütün Türkiye’ye hizmet etmek isteyen partili partisiz, bütün hemşehrilerimiz ile birlikte yürüme hedefini taşıyoruz.” İfadelerini kullandı.
banner287
KONGREYE DAVET ETTİ
Doğup büyüdüğü ilçesine hizmet etmek için bu yola çıktıklarını dile getiren AK Parti Çerkezköy İlçe Başkan Adayı Abdullah Öge “Başta parti üyesi arkadaşlarımız olmak üzere, bütün Çerkezköy’ün üzerinde mutabık olacağı, Türkiye’nin bütün motiflerini taşıyan, dürüst, genç ve dinamik bir kadro ile bu göreve talip oluyoruz. Yarın gerçekleştireceğimiz kongrede, başta kıymetli delegelerimiz ve partiye emek vermiş bütün büyüklerimiz olmak üzere, bu davaya gönül vermiş bütün partili arkadaşlarımızı, kongremizin gerçekleşeceği Beylice Düğün Salonu’na bekliyoruz.” davetinde bulundu.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2014, 20:22

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
ak parti
ak parti - 5 yıl Önce

allah yolunuzu açık etsin.

ak parti
ak parti - 5 yıl Önce

allah yolunuzu açık etsin.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510