Başkan Akay, gazetecilerle yemekte bir araya geldi

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla, ilçede görev yapan basın mensupları ile yemekte bir araya geldi.

Başkan Akay, gazetecilerle yemekte bir araya geldi
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla, ilçede görev yapan basın mensupları ile yemekte bir araya geldi. “Kamuoyunun doğru bilgilenmesi için çalışan değerli basın emekçileri için oldukça anlamlı olan bu günde Çerkezköy Belediyesi olarak bir araya gelmek istedik. Her zaman yanınızdayız” diyen Akay, Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Çerkezköy Bakış -
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla Çerkezköy’de görev yapan basın mensuplarını öğle yemeğinde ağırladı.

GAZETECİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

banner287
Dün Etbeyi Et Lokantası’nda düzenlenen yemekte konuşan Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Atilla Can, 21 Ekim 1860’ta ilk özel gazete olan Tercüman-ı Ahval’ın yayın hayatına başladığını anımsattı. Bu nedenle 21 Ekim’in Gazeteciler Günü olarak kutlandığını belirten Can “Amacımız birlikteliği sağlamak, birbirimizin yüzünü görebilmek. Basın emekçilerimizin ile bir araya gelerek onların gününü kutlamak için bu yemeği organize ettik” dedi. Can, tüm gazetecilerin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutlayarak “Bir ömür sağlıklı, mutlu, huzurlu bir şekilde görevinizi icra etmenizi temenni ediyorum” dedi.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay da basın mensuplarının Dünya Gazeteciler Günü’nü kutlayarak “Kamuoyunun doğru bilgilenmesi için çalışan değerli basın emekçileri için oldukça anlamlı olan bu günde Çerkezköy Belediyesi olarak bir araya gelmek istedik. Her zaman yanınızdayız” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2015, 18:21

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306