Başkan Ertem yeni minibüsleri tanıttı

Geçtiğimiz günlerde Çerkezköy’de hizmet vermeye başlayan yeni toplu taşıma araçları Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’in de katılımıyla tanıtıldı. Araçlarla ilgili konuşan Başkan Ertem vatandaşların artık konforlu bir şekilde seyahat edeceğini söyleyerek “Her şeyi vatandaşımızın rahatı için yapıyoruz. Yeni araçlar Çerkezköy’e hayırlı olsun.’’ dedi.

Başkan Ertem yeni minibüsleri tanıttı
ÇerkezköyBakış - Şehir için yolcu taşımacılığında kullanılacak yeni minibüsler düzenlenen bir törenle tanıtıldı.
“VATANDAŞLARIMIZ RAHAT BİR ŞEKİLDE SEYEHAAT EDECEK’’
Belediye Meydanı’nda önceki gün saat 15.30’da düzenlenen tanıtıma Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, SS 25 No’lu Çerkezköy Akarsu Minibüs ve Otobüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı İlhami Yörük ile kooperatif üyeleri katıldı. Başkan Ertem araçların engelliler tarafından da rahatlıkla kullanılabileceğini ifade ederek “Amacımız halkımızın şehir içinde rahatça ulaşımını sağlayabilmek. 15 kişilik yolcu kapasitesi bu araçlarımızda 25’e çıktı. Artık vatandaşlarımız yaz aylarında ve soğuk havalarda kilimalı araçlarda seyahat edecekler. Kooperatif Başkanımız İlhami Yörük ve arkadaşlarına teşekkür ediyorum’’ dedi.
ŞÖFOR KOLTUĞUNA OTURDU
Belediye başkanı Ali Ertem Şoför koltuğuna geçerek gazetecilere poz verirken “Vatandaşlarımız için her zaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Şu an bu araçlar yeni yönetmelik gereği bütün belediyeler tarafından alınıyor. Biz erken davrandık. Aralık ayına kadar 55 aracımız da tek tip olacaktır.” Bilgisini verdi.
ENGELLİ VATANDAŞ ARACI TEST ETTİ
banner287
Tanıtım programında bir engelli vatandaş başkan Ali Ertem eşliğinde araca bindirildi. Oldukça mutlu olduğu gözlenen engelli “Bizler de zaman zaman toplu taşıma araçlarını kullanmak zorunda kalıyorduk ancak buna araçlar izin vermiyordu. İnşallah bundan sonra rahat rahat toplu taşıma araçlarını kullanmaya başlayacağız.” İfadelerini kullandı.
Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 09:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
başkan
başkan - 6 yıl Önce

sayin bakşan millet aaçç aççç birakin bunlari ekmek verin millete iş verin asfalt yapımından sülalenizi zengin ettiniz sorulacak bunların hesabı elbet allah yarına bırakır ama yanınıza bırakmaz

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510