Başkan Ertem’den gazetecilere öğle yemeği

Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, gazetecilere ekonomik-sosyal imkanlar sağlayan ve 10 Ocak 1961 tarihinde yürürlüğe giren 212 sayılı yasanın kabulü sebebiyle ilan edilen Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetecilere yemek verdi. Başkan Ertem, tüm gazetecilerin gazeteciler gününü kutlayarak gazetecilere çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Ertem’den gazetecilere öğle yemeği
ÇERKEZKÖY BAKIŞ -10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem öğle yemeğinde Çerkezköy’de görev yapan gazetecilerle bir araya geldi.
GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
Şanlıurfa İskender Salonu’nda düzenlenen yemeğe Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Gökhan İnce de katıldı.Yemekte konuşan Ali Ertem, gazetecilerin gazeteciler gününü kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.
BASIN DEMOKRASİNİN OLMAZSA OLMAZI
banner287
Demokrasinin olmazsa olmazları arasında basının yer aldığını ifade eden Ali Ertem “Basın olarak sizler, kamuoyunu aydınlatmak için günün her saatinde haber peşinde koşarak zor şartlarda ve sorumluluk duygusu içinde toplumu bir taraftan gelişen olaylar karşısında bilgilendirirken, bir taraftan da halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli bir kamu görevini yerine getiriyorsunuz. Bu yönüyle basın demokrasinin de vazgeçilmez unsurudur.” Diye konuştu.
“ŞEHİR İÇİ ULAŞIM ÜCRETSİZ OLACAK’’
Bu arada, Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem Çerkezköy’de görev yapan basın mensuplarının şehir içi minibüslerden ücretsiz faydalanması için çalışma başlatacağını söyledi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 14:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306