Başkan Ertem’den solo performans

Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Çerkezköy Belediyesi Engelliler Korosu’nu ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ziyarette koroya da eşlik eden Başkan Ali Ertem, kendisine uzatılan mikrofonu geri çevirmeyerek ‘Neden Kaçtın Uzaklara’ isimli eseri seslendirdi. Başkan Ertem’in solo performansı büyük alkış aldı.

Başkan Ertem’den solo performans
ÇERKEZKÖY BAKIŞ- Anfi Tiyatro’da haftanın bir günü çalışan Çerkezköy Belediyesi Engelliler Korosu’na Belediye Başkanı Ali Ertem ile Başkan Yardımcısı Dr.Gökhan İnce ziyarette bulundu.
ENGELLİLER KOROSUNU ZİYARET ETTİ
Çerkezköy Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Aynur Düzgünel’in öncülüğünde kurulan Çerkezköy Belediyesi Engelliler Korosu çalışmalarını sürdürüyor. Haftanın Perşembe günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yapılan çalışmalarda koroda bulunan 18 engelli, sergiledikleri azim ve yetenekleriyle büyük beğeni topluyorlar. Dün yapılan çalışmaları yerinde incelemek ve koro ekibinin kat ettiği yolu yerinde görmek isteyen Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Başkan Yardımcısı Dr.Gökhan İnce ile birlikte Çerkezköy Belediyesi Engelliler Korosunu ziyaret etti.
ERTEM’DEN SOLO PERFORMANS
Şef F.Fahrihan Ünsal yönetiminde çalışmalarını sürdüren koro ekibinin arasına oturan Başkan Ertem, çalışma kapsamında söylenen Beste ve Güftesi Yusuf Nalkesen’e ait olan Neden Kaçtın Uzaklara şarkısına koro ekibiyle birlikte eşlik etti.
Çalışmalar sonunda koro ekibinin ricalarını kırmayan Başkan Ertem, Neden Kaçtın Uzaklara parçasını solo olarak seslendirdi.
“HEPİNİZDE BÜYÜK BİR İLERLEME VAR’’
banner287
 Koro ekibi tarafından ayakta alkışlanan Belediye Başkanı Ali Ertem, tüm ekibe teşekkür ederek, “Hepinizde büyük bir ilerleme var, en önemlisi de çalışmalara devam etmenizdir. Hocamızın katkılarıyla sosyal etkinlik kapsamında güzel başarılara imza atacağınızı düşünüyorum. Bu bağlamda hepinizi tebrik ediyor ve başarılar diliyorum” dedi.
ENGELLİLER GÜNÜNDE KONSER VERECEĞİZ
Başkan Ertem, koronun konser tarihini sorması üzerine Şef F.Fahrihan Ünsal, “İki bölümlük bir konser düşünüyorum ve bunu da büyük bir ses getirmesi için Mayıs ayında Engelliler Günü’nde yapmayı planlıyoruz. Tek bölümden oluşmasını istemediğim için 17-18 şarkıya çıkararak konserimizi bu şekilde düzenleyeceğiz. Konserde de hem solo hem de koro halinde eserlerimizi seslendireceğiz. Şu ana kadar ekibimiz 10 parça öğrendi, büyük bir yol kat ettiler” diye konuştu.Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 13:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306