Başkan Mandalı’ya teşekkür ziyareti

İrfan-Fatma Mandalı İlkokulu Yönetimi, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’ya teşekkür ziyaretinde bulundu. İrfan-Fatma Mandalı İlkokulu Müdürü Mehmet Onovluk, Başkan Mandalı’nın her zaman okula destekte bulunduğunu söyleyerek “ Ne zaman ve ne şekilde olursa olsun, Başkanımız bugüne kadar hiçbir yardım talebimizi geri çevirmemiştir” dedi.

Başkan Mandalı’ya teşekkür ziyareti
ÇerkezköyBakış - İrfan-Fatma Mandalı İlkokulu Müdürü Mehmet Onovluk ile Fatma Mandalı İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Aydın Çelik dün saat 11.00’da Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.
MANDALI’YA TEŞEKKÜR ETTİLER
Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’nın eğitime olan ilgisinin taraflı tarafsız herkesin malumu olduğunu söyleyen İrfan-Fatma Mandalı İlkokulu Müdürü Mehmet Onovluk, “Ne zaman ve ne şekilde olursa olsun, Başkanımız bugüne kadar hiçbir yardım talebimizi geri çevirmemiştir” dedi ve desteklerinden dolayı İrfan Mandalı’ya teşekkür etti. Ziyarette hazır bulunan İrfan-Fatma Mandalı İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Aydın Çelik ise Belediye Başkanı İrfan Mandalı’nın okullarından desteklerini esirgemediğini belirterek, “Başkanımız okula yalnızca adını vermedi. Okulumuza her ihtiyaç olduğunda yardımda bulundu. Üstelik bu yardımları yalnızca bizim okulumuza değil, Kapaklı’daki tüm okullarımıza yapmaktadır” dedi. Çelik, eğitime verdiği desteklerden dolayı Başkan Mandalı’ya teşekkür etti.
“SORUNU ÇÖZECEĞİZ’’
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı İrfan Mandalı, “İrfan-Fatma Mandalı İlkokulunu yaptığımız ilk zamanlar okul bize çok güzel görünüyordu. Fakat daha sonraları gördük ki işçilik anlamında aynı güzellikten söz etmek mümkün değil. Okul yavaş yavaş dökülmeye başlamıştı. Bize gelen yardım talebi üzerine okulumuzun gerekli tadilat işlerini gerçekleştirdik” dedi. Okulun altyapı sıkıntılarının da olduğunu söyleyen Başkan Mandalı, “Kanalizasyon ile ilgili problemler var. Bu sorunu çözmek içinde ne gerekiyorsa yapacağız” ifadelerini kullandı.
banner287
“ÖNEMLİ OLAN İSMİ YAŞATMAK’’
“Önemli olan okula isminizin verilmesi değil, o ismin yaşatılması için yapılanlardır” diyen Başkan Mandalı, bunu sağlayacak olanların ise öğretmenler ve öğrenciler olduğunu ifade etti. Geçtiğimiz günlerde Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya’nın Kapaklı Belediyesi’ni ziyaret ettiğini anımsatan Başkan Mandalı, “Valimize ‘Biz şuan belde miyiz yoksa ilçe miyiz? Kapaklı Belediyesi olarak bu yıl 23 Nisan kutlamalarını yapabilecek miyiz?’ diye sorduk. Kendileri de Kapaklı’nın ilçe olduğunu ve 23 Nisan’ı kutlamasında herhangi bir sakınca olmadığını söyledi” diye konuştu.
KUTLAMALAR YAPILACAK
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarının bu yıl eski Belediye Binası arkasındaki meydanda gerçekleştirileceğini söyleyen başkan Mandalı, “23 Nisan kutlamalarına kadar eski belediye binasını yıkıp daha geniş bir alanda kutlamaları yapmayı planlıyoruz. 23 Nisan’a kadar eski belediye binası yıkılacak. Daha sonraki süreçte de gerçekleştirmeyi düşündüğümüz Meydan Projesi kapsamında buraya 3 katlı yer altı otoparkı yapılacak” diye konuştu. Kutlamalar için okul müdürleri ile toplantı yaptıklarını söyleyen Mandalı, “Kutlamalar için düğmeye bastık” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2014, 08:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306