Belediye çalışanlarına memnuniyet anketi

Çerkezköy Belediyesi tarafından 2005 yılından bu yana belediye çalışanlarına uygulanan memnuniyet anketinin sonuncusu önceki gün belediye meclis salonunda yapıldı. Anketten belediye çalışanların yönetimden genel anlamda memnun olduğu sonucu ortaya çıktı.

Belediye çalışanlarına memnuniyet anketi
• ESMA KURTULUŞ
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Belediyesi’nce dün mesai bitiminin akabinde belediye personelinin bir bölümüne ‘yönetimden memnuniyet anketi’ uygulandı.
36 SORU SORULDU
‘Gün içerisindeki iş yoğunluğunuz, mesleğe uygun görevlendirme, başarıların üst amirler tarafından bilinmesi ve takdir edilmesi, çalışanların hak ettikleri göreve gelebilmeleri…’ gibi 36 soru bulunan anket ile belediye yetkilileri çalışanların istekleri hakkında bilgi edinme, belediyede uygulanan  çalışmalar hakkında fikirleri, yönetimden memnuniyeti ve fikirlerini sunması amaçlanıyor.
banner287
ISO 9001 KAPSAMINDA UYGULANIYOR
Belediyenin sahip olduğu ISO 9001 kapsamında anket uygulandığı öğrenilirken, 2005 yılından bu yana belediye personeline uygulanan anketlerden ve dün gerçekleşen anketten genel anlamda yönetimden memnun olunduğu sonucu çıktığı kaydedildi.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 10:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
tc
tc - 6 yıl Önce

kimse kötü yazamaz işinden olmamak için bir el yazısından anlaşılır kimin ne yazdıgı.sacma bir çalışma bunlarla uğraşçagına ruhsatsız dükkanları denetleyip kaçakları yakalasınlar.seyyarları kaldırsınlar esnaf belediyeye para öderken seyyar kaçak çalışıyor haksızlık degilmi.

Vatandaş
Vatandaş - 6 yıl Önce

ayda 1500 ün üzerinde yani fabrika işçisinin 2-3 misli maaş alacaksın, birde ankete "memnun değilim" yazmalarını bekleyeceksin! kalite anlayışı bumu? o anketi buyrun vatandaşlara yapında görün! belediye çalışanlarıda gün boyu oturacak, ellerinde tek sayfa kağıtla bina içinde gezinecek yerde, işportalara,kapı önlerine çekilen tezgahlara çözüm üretsinler kaldırımları artık vatandaş kullansın!

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306