Belediye öğretmenler gününü unutmadı

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Çerkezköy Belediyesi ilçe genelindeki okullarda görev yapan toplam 842 öğretmene içerisinde çikolata, Türk Kahvesi ve Çerkezköy’ün Değerleri DVD’sinden oluşan hediye paketi sundu.

Belediye öğretmenler gününü unutmadı
• ESMA KURTULUŞ
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Belediyesi 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde ilçe genelindeki okullarda görev yapan tüm öğretmenlere hediye paketi takdim etti.
banner287
ÖĞRETMENLERİN İSİMLERİNE GÖRE DÜZENLENDİ
İlçe genelindeki İlk ve ortaokul ile liselerde görev yapan her öğretmene içerisinde çikolata, Türk Kahvesi ve Çerkezköy’ün Değerleri DVD’si bulunan hediye paketleri belediye ekiplerince dün okul yönetimlerine teslim edildi. Her öğretmenin bizzat isminin de yer aldığı paketler ilçe genelinde toplam 842 öğretmene dağıtılırken, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi (ÇTSO) Müdürü Mustafa Türk, okul aile birliğince okulda öğretmenler arasında bir kutlama yaptıklarını ifade ederek, “Belediyemizin bu güzel sürprizi de bizleri çok mutlu etti. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.’’ dedi. Öte yandan belediye yetkilileri Başkan Ertem’in her okuldaki öğretmenler odasına gönderdiği canlı çiçekleri de okul yönetimlerine teslim etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 11:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306