Belediye Ortaokulu’ndan Belindir’e teşekkür ziyareti

Veliköy Belediyesi Ortaokulu Müdürü Serdar İş ile okul öğretmenleri Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir’i makamında ziyaret ederek, okula katkısından ötürü Belindir’e teşekkür plaketi sundu.

Belediye Ortaokulu’ndan Belindir’e teşekkür ziyareti
ÇerkezköyBakış - Veliköy Belediyesi Ortaokulu düzenlediği sosyal, kültürel ve eğitici faaliyetler konusunda oldukça başarılı organizasyonlara imza atıyor.
ÇANAKKALE GEZİSİ DÜZENLENDİ
23 Nisan öncesi Halı Saha Futbol Turnuvası düzenleyerek sporun dostluk ve kardeşliğini vurgulayan okul yönetimi, şimdi de Çanakkale Tarihi Yarımada ve Milli Park Gezisi ile öğrencilere unutulmaz bir tarih dersi verdi.
BAŞKAN BELİNDİR’E ZİYARET
Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir’in katkıları ile düzenlenen Çanakkale Gezisi, minik yüreklerin zihninde yeni ufuklar açarken, rehberlerin sunumları eşliğinde adeta bir tarih yolcuğu yaşandı. Hem Çanakkale Tarih Gezisi hem de Halı Saha Futbol Turnuvası’nda verdiği destek ve katkılardan dolayı Hanifi Belindir’i makamında ziyaret eden Veliköy Belediyesi Ortaokulu Müdürü Serdar İş ile okul öğretmenleri Başkan Belindir’e teşekkür plaketi takdim ettiler.“MUTLU OLUYORUZ’’
Başkan Belindir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Veliköyümüze kazandırdığımız Ortaokulumuzun kısa zaman içerisinde başarılı faaliyetlerde bulunması, öğretmenlerimiz ve velilerimizin bir bütün olarak hareket etmesi her geçen gün başarı çıtasını daha da yükseltmektedir. Ortak amacımız Veliköyümüzün eğitim yuvası haline gelmesidir. Yakın zamanda yapılan üniversite ihalemiz sonuçlandığında ve akabinde üniversite yapım çalışmaları başladığında bu hedefe biraz daha yaklaşmış olacağız. Öte yandan eğitime verdiğimiz desteklerin yanı sıra, Çanakkale kültür gezileri benim için ayrı bir öneme sahip. Yeni nesiller Çanakkale ruhunu korudukça, birlik ve beraberliğini bu ruhla sürdürdükçe gelecekte Lider Ülke Türkiye misyonu ve vizyonu gerçekleşmiş olacaktır.” Şeklinde konuştu. Ziyaret karşılıklı iyi dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 10:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510