Belediye’den Atatürk İÖO’na malzeme desteği

Çerkezköy Belediyesi, Atatürk İlköğretim Okulu Spor Kulübü’ne 15 takım eşofman-forma, 40 adet voleybol topu ile 20 adet basketbol topu desteğinde bulundu.

Belediye’den Atatürk İÖO’na malzeme desteği
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy Belediyesi, spora katkısını sürdürüyor.
‘’YEREL YÖNETİM OLARAK DESTEK OLMAK ZORUNDAYIZ’’
Atatürk İlköğretim Okulu Spor Kulübü’ne Çerkezköy Belediyesi tarafından malzeme desteği sağlandı. Önceki gün Çerkezköy Belediyesi’nde saat 15.00’da düzenlenen törenle Atatürk İlköğretim Okulu Spor Kulübü’ne 15 takım eşofman-forma, 40 voleybol ve 20 basketbol topu verildi. Kulüp Başkanı Mehmet Danyeli, spora verdikleri destekten ötürü Belediye Başkanı Ali Ertem’e teşekkür ederken, Ertem de bu spora ellerinden gelen desteği verdiklerini belirterek, “Bu çocuklarımız ileride bizim gururumuz olacak. Biz de yerel yönetim olarak destek olmak zorundayız. Küçük de olsa katkımız olduysa bu bizi mutlu eder” dedi.
‘’AMACIMIZ SALONLARDA BAŞARILI OLMAK’’
2 yıl önce kurulmuş olmalarına rağmen bugüne kadar gerek voleybolda, gerekse basketbolda birçok başarılı sonuca imza attıklarını ifade eden Mehmet Danyeli, “200 lisanslı sporcumuz ile 16 farklı takımımızla sahalardayız. Çerkezköy’de altyapısında en fazla oyuncu olan kulübüz. Amacımız, spor salonlarında başarılı olmak. Altyapı bizler için büyük önem taşıyor. Burada yetişen oyuncular hem kulübümüz hem de Çerkezköy için önemli olacaktır” diye konuştu.
banner287
BAŞARILARINIZIN DEVAM ETMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM
Atatürk İlköğretim Okulu Spor Kulübü’nü elde ettiği başarılardan dolayı tebrik eden Belediye Başkanı Ertem, “Bu başarılarınızın devam etmesinin temenni ediyorum. Kulüp, Çerkezköy’de alt yapı düzeyinde önemli bir konuma sahip. Sporcular çalışıyorlar, bunun da karşılığını alıyorlar. Ayrıca, diğer kulüplere de örnek oluyorlar” açıklamasında bulundu.
‘’İMKANI OLAN HERKES SPORCULARA SAHİP ÇIKMALI’’
Ali Ertem, bu tip kulüplerde Çerkezköy’ün kendi çocuklarının yetişmelerinin çok önemli olduğunu ifade ederek, “Bu çocuklarımız ileride bizim gururumuz olacak. Biz de yerel yönetim olarak destek olmak zorundayız. İmkanı olan herkes sporculara sahip çıkmalıdır. Onların geleceği bizim geleceğimizdir. İlerde Çerkezköy’ün adını duyurdukça biz de onlarla gurur duyacağız. Bu kulüpler, çocukların iyi yetişmesi açısından çok önemli. Bu konuda herkese görev düşüyor. Sporcuların yetişmesini sağlayan kulüp idarecilerine, antrenörlerine ve elde ettikleri başarılardan ötürü sporculara bir kez daha teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Kulüp idarecileri, Antrenörler ve sporcular da desteklerinden ötürü Ali Ertem’e teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306