Beyaz Liste adayları açıklandı

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine 4’ncü Meslek Grubu’ndan bağımsız meclis üyesi olarak hazırlanan Erbuz ve Erma Şirketleri’nin sahibi Erol Buz düzenlediği basın toplantısında seçime girecekleri listeyi açıkladı. Seçime beyaz listeden bağımsız meclis üyesi adayları olarak hazırlıklarını söyleyen Buz “Kimseyle bir iddia ve yarış içinde değiliz. Bağımsız olarak gireceğimiz seçimi kazanmak istiyoruz.’’ dedi.

Beyaz Liste adayları açıklandı
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine 4 Meslek Grubu’ndan bağımsız meclis üyesi olarak hazırlanan Erol Buz, listesini açıkladı.
“ARKADAŞLARIMIZIN TEVECCÜHÜ BİZİ BU YOLA ÇIKARDI’’
ÇTSO seçimlerine 4’ncü Meslek Grubu’ndan bağımsız meclis üyesi olarak hazırlanan Erbuz ve Erma şirketlerinin sahibi Erol Buz, Yağmur İnşaat’ın sahibi Hanifi Yüzbaşı ile Çakır Kardeşler Yönetim Kurulu Üyesi Güntay Çakır ortak bir basın toplantısı düzenledi. 26 Mayıs tarihinde yapılacak olan ÇTSO seçimlerine hızlı bir şekilde hazırlandıklarını ifade eden Erol Buz, “Bizim bu yola çıkmamamızın sebebi çevremizdeki arkadaşlarımızın istemesinden kaynaklanıyor. Biz, burada demokrat ve daha adil olmak istedik.” dedi.
“ÜYE SAYIMIZ 478’E YÜKSELDİ’’
Kimseye karşı bir iddiaları olmadığını kaydeden Buz, “Bağımsız olarak çıkıp bu seçimleri kazanmak istiyoruz. Üyelerimizin teveccühler iyi, üyelerimiz bizleri hoşgörüyle karşılıyor ve destek veriyorlar. Aynı zamanda ulaşamadığımız gidemediğimiz arkadaşlarımız var. Bu arkadaşlarımıza da en kısa zaman içinde ulaşarak oylarını isteyeceğiz. Şu an itibariyle grubumuzun üye sayısı 478’e yükseldi. Dördüncü gruptaki bütün arkadaşlarımızın destek ve oylarını bekliyoruz” diye konuştu.
banner287
BÜTÜN BÖLGEYİ KAPSAYAN BİR LİSTE OLUŞTURDUK
Erol Buz’un konuşmasını tamamlamasının ardından söz alan aynı grupta 2’nci sırada bulunan Yağmur İnşaat’ın sahibi Hanifi Yüzbaşı ise ÇTSO Başkan adaylığı için yarışan isimlerden hiç birine destek vermediklerini belirterek, “Amacımız kimsenin oyunu bölmek değil. Herkes oyunu alacak ve kimseye de destek vermiyoruz. ÇTSO’daki kısır döngüyü biraz daha çözümcü ve daha iyi bir iş yapabilir hale getirmek için elimizden gelen katkıyı sağlamak istiyoruz. Çıktığımız grupta herkesi tanıyoruz ve kapı kapı dolaşarak oylarını istiyoruz. Bu yolda bütün üyelerimize ulaşacağız. ÇTSO sadece Çerkezköy’den ibaret değildir. Listemize Çerkezköy, Kapaklı, Veliköy ve Saray’dan arkadaşlarımızı dahil ettik. Diğer arkadaşlar ise, liste belirlerken Çerkezköy’de sabit kalmışlar. Bütün bölgeyi kapsayan bir liste oluşturup kimsenin gönlünde ukde kalmasına müsaade etmedik. Amacımız onlara hizmet etmek ve onları doğru bir şekilde temsil etmek olduğu için bütün bölgeyi kapsayan bir liste oluşturduk. Herkese hayırlı uğurlu olsun” açıklamasında bulundu.
LİSTEDE 7 İSİM YER ALIYOR
Beyaz Liste aday listesi şu isimlerden oluşuyor; “1.Erol Buz (ERBUZ İnşaat-Kapaklı), 2. Hanifi Yüzbaşı (Yağmur İnşaat-Çerkezköy), 3. Güntay Çakır (Çakır Kardeşler-Veliköy), 4. Hayrettin Atay (Atay İnşaat-Kapaklı), 5. İrfan Bora (Bora İnşaat-Saray), 6. Mehmet Aratemur (Ara Yapı Ticaret-Çerkezköy) 7. Kadri Uçkun (Boykar İnşaat-Çerkezköy)”
Haber: Emrah Çoğalan

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 16:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
hüseyin
hüseyin - 6 yıl Önce

türkiyeye gündem olarak oturmuştu meclisteki kavga.başkan tever,yönetim kurulunda kozuva yeni yüzler gelmeli bu utanç gitmesi için yeni değişim haraketi erol buz ve arkadaşlari i̇ti̇bari tekrar geti̇rebi̇li̇r

saraylı
saraylı - 6 yıl Önce

saraydan kımseyı goremıyoruz lıstenızde

beyaz sayfa beyaz liste
beyaz sayfa beyaz liste - 6 yıl Önce

saraydan i̇rfan bora vardır.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510