Beyaz Liste’den gövde gösterisi

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine 4. Meslek Grubu’ndan bağımsız meclis üyesi olarak hazırlanan Beyaz Liste Adayları, düzenlenen kahvaltıda 4.Meslek Grubu Üyeleriyle bir araya geldi. Oldukça yoğun bir katılımla gerçekleşen programda konuşan 4.Meslek Grubu Meclis Üyesi Adayı Erol Buz, ekip arkadaşlarıyla birlikte Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’na yeni bir soluk ve yeni bir heyecan katmak için yola çıktıklarını söyleyerek “Seçilmemiz durumunda yönetime kim gelirse gelsin doğrunun yanında yanlışların ise karşısında olacağız. Oda’ya aydan aya gelip el kaldırmak için değil, günün her anında sizlerin yanında olup, sıkıntılarını çözmek için ekip arkadaşlarımızla birlikte mücadele vereceğiz. “ dedi.

Beyaz Liste’den gövde gösterisi
ÇerkezköyBakış - Trakyum Lokantası’nda düzenlenen kahvaltı programında ev sahipliği yapan ÇTSO 4’ncü Meslek Grubu bağımsız adayları davetlileri kapıda karşılayarak hepsiyle yakından ilgilendiler.
BEYAZ LİSTE ADAYLARI DAVETLİLERİYLE YAKINDAN İLGİLENDİ
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine 4’ncü Meslek Grubu’ndan bağımsız olarak girecek olan meclis üyesi adayları Erol Buz, Hanifi Yüzbaşı, Güntay Çakır, Hayrettin Atay, İrfan Bora, Mehmet Aratemur ile Kadri Uçkun, önceki gün Trakyum Et Lokantası’nda 4.Meslek Grubu’ndaki üyelere yönelik kahvaltı programı düzenledi. Aday tanıtımının gerçekleştirildiği kahvaltı programı saat 10.00’da başlarken kahvaltı programına 4.Meslek Grubu’nda yer alan üyelerin yanı sıra Kızılpınar Belediye Başkanı Faruk Korkmaz, Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir ile diğer listelerde yer alan bazı isimler de katıldı.“MİSAFİRLERİNİ KAPIDA KARŞILADILAR’’
Beyaz Liste Adayları davetlileri kapıda karşılayarak hepsiyle yakından ilgilendiler. Programa katılan davetliler sohbet eşliğinde kahvaltılarını yaparken, 4’ncü Grup Beyaz Liste’den Bağımsız Meclis Üyesi Adayı Erol Buz bir konuşma gerçekleştirdi.
“ÜYELERİN KARŞILAŞTIKLARI SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN ADAYIZ
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın 2013-2017 dönemi seçimlerine bir haftalık bir süre kaldığını ifade ederek sözlerine başlayan Erol Buz, “Hafta sonu sandık başına giderek Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni meclis üyelerini seçeceğiz. Bu toplantımızla Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimleriyle ilgili aday arkadaşlarımızın tanıtımı, üyelerimizin göstereceği teveccüh ile seçildiğimiz taktirde hedeflerimiz, yapacaklarımızı sizlerle paylaşmak istedik. Bugün burada siz değerli üyelerimizle bir arada olup, güç birliği yapmak varsa eksiklerimizi konuşmak için toplandık. Bizler Meslek Gruplarının işlerini kolaylaştırmak, üyelerin karşılaştıkları sorunların çözümü için gereken her bilgiye Odamız aracılığı ile ulaşabilmelerini sağlamak için adayız” diye konuştu.banner287
“MAKAMLAR AMAÇ DEĞİL ARAÇTIR’’
Yeni dönem öncesinde arkadaşlarıyla birlikte üyelerin teveccühü ve istişaresi sonucu yola çıktıklarını kaydeden Buz, “Bu yolda 4.Meslek Grubu’nda Beyaz Liste olarak bağımsız adaylığımızı açıkladık. Adaylığımızı açıkladığımız ilk günden itibaren gerek üyelerimizin teveccühü gerekse kamuoyu desteği çalışmalarımızda bizi şevklendirdi.’’ İfadelerini kullandı. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın başta Çerkezköy ve Kapaklı olmak üzere Saray’ın ekonomik gelişmesinden sorumlu olduğunu ifade eden Buz şöyle devam etti: “ÇTSO olarak eğitimden sağlığa, kültür sanat yaşamından tüm sosyal sorunlara destek olmuş ve olmaya da devam edecektir. Söz konusu bölge ise Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası her anlamda kendini sorumlu hissetmiş ve elini taşın altına koymuştur. Makamlar amaç değil araçtır. Hizmetin aracıdır. Kentimize ve yaşadığımız topluma hizmet etmek için aslında sıfatlara ihtiyaç yoktur. Bu bir sıfat yarışı değil, hizmet yarışıdır ve öyle de olmalıdır”
“TAZE ENERJİMİZLE KARŞINIZDAYIZ’’
Üyelerinin temsil edildiği ÇTSO kurumunun bölgeyi yücelten bir kurum olduğunu kaydeden Erol Buz “Hangi görev olursa olsun yeni seçilecek arkadaşlarımız taze enerjileriyle, ikinci kez seçilecek arkadaşlarımız ise geçmiş tecrübeleri ile Odamızı ve Bölgemizi daha ileriye taşıyacaklardır.’’ Dedi.
“KISIR ÇEKİŞMELERİN ODAĞINDA YER ALDI’’
Erol Buz, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın son dönemlerde sürekli kısır çekişmelerin odağında, üyelerin menfaatini savunmaktan uzak bir görüntü çizdiğini ifade ederek “Son dönemde görev yapan kardeşlerimiz bir seferde sanayici ve esnafı bir araya toplayıp 'bir derdiniz mi var, bir sıkıntınız mı var, bir öneriniz mi var' dememişlerdir” diye konuştu.
“TÜM BÖLGENİN MENFAATLERİNİ ÖN PLANDA TUTMAK İÇİN BU YOLA ÇIKTIK’’
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’na yeni bir soluk ve yeni bir heyecan katmak için aday olduklarını açıklayan Buz şöyle devam etti: “Bizim hedeflediğimiz çözüm yöntemleri şahısların değil, bölgenin kalkınmasına yönelik projelerden oluşuyor. Kişilerin değil, tüm bölgenin menfaatlerini ön planda tutmak için bu yola çıktık. Bu yüzden sadece bir sektörü değil, tüm sektörlerin gelişimini ve kalkınmasını sağlamayı kendimize görev edindik. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası polemiklerin odağında yer almadan, sadece ve sadece hizmeti ilke edinen, tüm üyelerinin ekonomik durumunu düşünen ve bu duruşu ile gündemde olan Oda olmalıdır” bilgisini verdi.
“KATKI SAĞLAYACAĞIMIZA İNANIYORUZ’’
Seçilmeleri durumunda yönetime kim gelirse gelsin doğrunun yanında yanlışların ise karşısında olacaklarını belirten Erol Buz, karşılarında yer alan isimlerin isim ve etiketlerine bakmaksızın doğru bildikleri yolda yürüyeceklerini ifade ederek, “Oda’ya aydan aya gelip el kaldırmak için değil, günün her anında sizlerin yanında olup, sıkıntılarını çözmek için ekip arkadaşlarımızla birlikte mücadele vereceğiz. Üyelerini seçimden seçime arayan değil oturduğu koltukta üyelerinin sorumluluğu omuzlarında taşıyan bir anlayış sergileyeceğiz. Bizler arkadaşlarımızla birlikte Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’na bilgi ve birikimimizle katkı sağlayacağımıza inandığımız için buradayız” dedi.
BİZLER İÇİN DEĞİL SİZLERİN İKTİDARI İÇİN OYLARINIZA TALİBİZ
Çok zor ve meşakkatli bir göreve talip olduklarının farkında olduklarını söyleyen Buz konuşmasını şu şekilde sonlandırdı: “Bizlere destek veren siz değerli dostlarımızın yüzünü kara çıkartmayacağımızın bilinmesini istiyorum. Çünkü biz üstümüze aldığımızın sorumluluğun bilinciyle hareket edecek ve çalışmalarımızı bu yönde sürdüreceğiz. Kendi içimizde sağlamış olduğumuz birlik ve beraberliğin odamıza ve çok şeyler kazandıracağının farkındayız. Şimdiye kadar bizlere gösterdiğiniz teveccühü sandığa yansıtarak kendinizi meclise taşımanıza talibiz. Bizleri göreve getirdiğinizde kendinizi göreve getireceksiniz. Biz’ler için değil, sizlerin iktidarı için oylarınıza talibiz. Hepinize teşekkür ederim. Beyaz bir sayfa için Beyaz Liste”  Programın sonunda Erol Buz ile ekip arkadaşları Hanifi Yüzbaşı, Güntay Çakır, Hayrettin Atay, İrfan Bora, Mehmet Aratemur ile Kadri Uçkun misafirlerini tek tek uğurladılar.
Haber: Emrah Çoğalan

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 14:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Barbaros Alperen
Barbaros Alperen - 6 yıl Önce

mehmet yüzbaşı. kral adamsın ama seni kozuva grubunda göreydik iyiydi. bu şekilde yanlış yere hizmet ediyosun farkındamısın bilmiyorum.

esnaf
esnaf - 6 yıl Önce

seçilmek değil, seçtirmemek için aday oldular !!! seçime ramak kala da maviye boyanacaklar..!

barbarosa
barbarosa - 6 yıl Önce

heey barbaros sen iyice panik olmuşsun..buda bizim iyi olduğumuzu gösteriyoor..

üye
üye - 6 yıl Önce

sen ne ayaksın ya, oda ile işim yok diyorsun, sağa sola saldırıyorsun, bir kuyruk acın mı var yoksa seçimlere az kala korku mu sardı sarı listenin ısmarlama yorumcusu

Barbaros Alperen
Barbaros Alperen - 6 yıl Önce

iyisiniz zaten ben bu listeye kötü demedimki. yüzbaşıyıda bilen bilir zaten sevdiğimiz birisidir. keşke diğer grupta olsaydı dedik o kadar. ters akla uymuş kanımca ;)

çerkezköylü esnafı
çerkezköylü esnafı - 6 yıl Önce

beyaz listeyi mavi liste ile hareket etmesini bekliyoruz.başarılar dilerim

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510