Bilgi yarışmasının galibi HFZ Anadolu Lisesi oldu

Pakize Narin Anadolu Lisesi’nde düzenlenen Liseler arası bilgi yarışmasında Çerkezköy, Kapaklı, Kızılpınar ve Veliköy’de 9 okul yarıştı. 15 sorunun 13’üne doğru cevap veren Hacı Fahri Zümbül (HFZ) Anadolu Lisesi öğrencileri yarışmayı birincilikle tamamladı.

Bilgi yarışmasının galibi HFZ Anadolu Lisesi oldu
ÇerkezköyBakış - 9 okulun yarıştığı Liseler arası genel kültür yarışmasında Hacı Fahri Anadolu Lisesi birinciliği elde etti.
GENEL KÜLTÜR YARIŞMASINA 9 OKUL KATILDI
Pakize Narin Anadolu Lisesi’nde Liseler arası genel kültür yarışması düzenlendi. Önceki gün Pakize Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda düzenlenen bilgi yarışmasına Çerkezköy, Kapaklı, Kızılpınar ve Veliköy’den Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi, Hacı Fahri Zümbül Kız Teknik Meslek Lisesi, Halit Narin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Kapaklı Çok Programlı Lisesi, Kızılpınar Anadolu Lisesi, Özel Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Anadolu Teknik Lisesi, Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi, Pakize Narin Anadolu Lisesi ve Veliköy Çok Programlı Lisesi katıldı.HFZ ANADOLU LİSESİ BİRİNCİLİĞİ ELDE EDEN OKUL OLDU
banner287
Saat 14.30’da başlayan bilgi yarışmasını İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin Erdoğan, Okul Müdürleri, öğretmenler ile çok sayıda öğrenci izledi. Bilgi yarışmasında 9 okuldan 3’er öğrenci yarışmaya katılırken, öğrencilere 15 genel kültür sorusu soruldu.  Yarışmada jüri üyeliğini Kemal Şahin, Fatma Gül ile Hakan Geçit yaptı. Her soru için birer dakika süre verilirken, yarışma sonunda 15 sorunun 13’üne doğru cevap veren Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi birinciliği elde eden okul oldu.ÖDÜLLERİ 19 MAYIS’TA VERİLECEK
Birinciliği elde eden HFZ Anadolu Lisesi öğrencilerinden Batuhan Üzgün, Tugay Demir ve Nazif Hayta sevinçlerini okul arkadaşlarıyla paylaştılar. Yarışmada birinciliği elde eden HFZ Anadolu Lisesi Okulu, 9 Mayıs’ta (bugün) Tekirdağ’da yapılacak olan bilgi yarışmasında Çerkezköy’ü temsil edecek. Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri tarafından, bilgi yarışmasında birinciliği elde eden öğrencilere ödülleri 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları programında verilecek.
Haber: Emrah Çoğalan

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510