BMW’li hırsızlara Asayiş tokadı

Kiraladıkları son model BMW marka otomobil ile Çerkezköy, Kapaklı ve Saray’da 5 günde 7 ayrı eve girdikleri tespit edilen Umut G., Murat D., Necat D. ile Mehmet D., Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Saray İlçe Emniyet Müdürlüğü’ün işbirliğinde Çerkezköy Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı. Girdikleri evlerden yüklü miktarda ziynet eşyası aldıkları tespit edilen zanlılardan Umut G., tutuklanarak cezaevine gönderilirken Murat D., Necat D. ile Mehmet D., tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

BMW’li hırsızlara Asayiş tokadı
ÇerkezköyBakış - Son model BMW marka araç ile 7 farklı hırsızlık olayına karıştıkları tespit edilen 4 kişiden 3’ü tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılırken bir kişi tutulandı
7 AYRI EVDE HIRSIZLIK OLAYINA KARIŞTIKLARI TESPİT EDİLDİ
Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri düzenledikleri operasyon ile büyük bir başarıya daha imza atmayı başardı. Kiraladıkları son model BMW marka araçla 7 ayrı noktada hırsızlık yaptıkları tespit edilen 4 şahıs, Asayiş ekiplerince düzenlenen operasyonla kıskıvrak yakalandılar.
OPERASYONLA YAKALANDILAR
banner287
Edinilen bilgiye göre Umut G., Murat D., Necat D. ile Mehmet D’nin Çerkezköy, Kapaklı ve Saray’da hırsızlık olaylarına karıştıkları tespit edildi. 5 gün içinde 7 ayrı hırsızlık olayına karıştığı tespit edilen Umut G., Murat D., Necat D. ve Mehmet D.’nin kiraladıkları son model BMW marka otomobil ile hırsızlık yaptıkları öğrenilirken, kiralanan şirketten GPS kayıtları incelendiğinde şahısların Kapaklı’dan Saray’a gittikleri tespit edildi. Saray İlçe Emniyet Müdürlüğü ile yapılan koordine çalışma sonucunda zanlılara ulaşan Asayiş Büro Amirliği’ne bağlı ekipler, düzenledikleri eş zamanlı operasyon ile Umut G., Murat D., Necat D. ve Mehmet D.’yi Saray’da kıskıvrak yakaladılar.
3’Ü SERBEST BİRİ TUTUKLANDI
Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne getirilen 4 zanlının alınan ifadelerinde son 5 gün içinde karıştıkları 7 hırsızlık olayından yüklü miktarda ziynet eşyası çaldıkları tespit edildi. 4 şüpheli şahıs önceki gün adliyeye çıkarıldı.  Umut G., tutuklanarak Çerkezköy Cezaevi’ne gönderilirken Murat D., Necat D., ile Mehmet D., tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 12:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
umut gülveren
umut gülveren - 6 yıl Önce

arkadaşlar araba 2013 model di ceza evinde 3 aydan fazlakaldım şikayet eden arkadaş tşk görüşmek üzere

ömertaykesen
ömertaykesen - 6 yıl Önce

o bmw son model değil 2001 civarı :)

şevki
şevki - 6 yıl Önce

bmw 2001 diyen arkadaş gözümemi inanayım sanamı.plakasını biz verdik polise.bizim birinci kata girdiklerinde gördük.plaka sorgulamasında araç küçük çekmeceye baglı 2012 model bmw çıktı

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306