Boş koltuklara söylediler

Çerkezköy Spor Salonu’nda önceki gün gerçekleştirilen Çerkezköy Büyük Halk Konseri’ne vatandaşlar ilgi göstermeyince sandalyeler boş kaldı. Organizasyon ekibi olarak ellerinden geleni yaptıklarını belirten organizatör Cengiz Erdem, “Eğer bir hata yapılmışsa en az hatayı yapan taraf biziz, ancak bazı sponsorlarımız söz verdikleri destekleri vermediler. Bu da bizim çalışmalarımızı aksattı’’ dedi.

Boş koltuklara söylediler
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Büyük Halk Konseri’ne vatandaşlar ilgi göstermedi.
GÜNÜN GEÇ SAATLERİNE KADAR SÜRDÜ
Önceki gün saat 12.00-19.00 arası gerçekleştirilen konserde  Havanur, Mehmet Öndül, Hüseyin Şimşek, Yılmaz Kasapoğlu, Ömer Akçay, Yeliz Kurt, Ünal Caca, Sefa Güneş ile Melek Seyhan gibi ünlü sanatçılar sahne aldı. Vatandaşların ilgi göstermediği ve tribünlerle sandalyelerin boş kaldığı konserde yaklaşık 50 davetli konseri izledi.
“BAZI SPONSORLARDAN DESTEK ALAMADIK”
Organizasyon ekibi olarak ellerinden geleni yaptıklarını belirten organizatör Cengiz Erdem ‘’Her türlü katkıyı sağladık, sanatçılarımızı getirdik. Eğer bir hata yapılmışsa en az hatayı yapan taraf biziz ancak bazı sponsorlarımızdan gerekli destekleri alamadık. Bu da bizim çalışmalarımızı aksattı. Umarım bundan sonraki çalışmalarımızda bunu telafi edeceğiz.” dedi.
banner287
Haber: Savaş AkyıldırımÇerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 13:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306