Bozdağ ailesinin mutlu günü

Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ’ın torunu Arda Bozdağ sünnet olarak erkekliğe ilk adımını attı. Ali Bozdağ sünnet düğününde torunu Arda Bozdağ ile karşılıklı oynayarak, mutluluğunu dostlarıyla paylaştı.

Bozdağ ailesinin mutlu günü
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ'ın torunu Arda Bozdağ erkekliğe ilk adımını attı.
SÜNNET DÜĞÜNÜ DÜZENLENDİ
Beylice Düğün Salonu'nda önceki gün düzenlenen sünnet düğününe Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Çerkezköy İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sami Kayın, Tekirdağ'daki Esnaf Odası Birliği'ne bağlı Oda başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, özel kurum ve kuruluşların temsilcileri, Çerkezköy Belediyesi çalışanları ile çok sayıda davetli katıldı.


banner287

BAŞKAN BOZDAĞ TORUNU İLE KARŞILIKLI OYNADI
Sünnet düğününde Arda’nın dedesi Ali Bozdağ ile anne-babası Sabriye-Mehmet Bozdağ gece boyunca misafirleriyle yakından ilgilendi. Torunu Arda ile birlikte oynayarak mutluluğunu dostlarıyla paylaşan Ali Bozdağ, "Allah herkese böyle mutlu günler göstersin."dedi. Takı töreninin ardından davetliler müzik eşliğinde eğlenerek uzun süre unutamayacakları bir gün yaşadılar.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 14:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çerkezköylü
Çerkezköylü - 6 yıl Önce

allah ikinci mürüvetini degöstersin sana ali başkanım...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510