Bozuk yollar sıcak asfalt ile kaplanıyor

Kızılpınar Mahallesi Hemzemin Geçit ile BSH Fabrikası ve Özcanlar Tekstil arasında kalan bozuk yollar sıcak asfalt ile kaplanıyor. Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, çalışmalar tamamlandığı zaman yaklaşık 7 bin metrekarelik bir yol ağını daha sıcak asfalt ile kaplamış olacaklarını söyledi.

Bozuk yollar sıcak asfalt ile kaplanıyor
Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Çerkezköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri tarafından Çerkezköy Belediyesi mücavir alanı içerisinde kalan Kızılpınar Mahallesi Hemzemin Geçit ile BSH Fabrikası ve Özcanlar Tekstil arasında kalan bozuk yollarda sıcak asfalt ile kaplama çalışması yapılıyor.
7 BİN METREKARELİK YOL ASFALTLANACAK
banner287
Çalışmalarla ilgili bilgi veren Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Kızılpınar Mahallesi Hemzemin Geçit ile BSH Fabrikası ve Özcanlar Tekstil arasında kalan yolların sıcak asfalt ile kaplandığını ifade ederek “Belediyemiz mücavir alanında kalan bu bölgedeki yollara toplam 800 ton sıcak asfalt seriyoruz. Çalışmalar tamamlandığı zaman yaklaşık 7 bin metrekarelik bir yol ağını daha sıcak asfalt ile kaplamış olacağız” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2015, 13:23

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306