Bugün törenlerle kutlanacak

24 Kasım Öğretmenler Günü’ tüm yurtta olduğu gibi Çerkezköy’de de bugün düzenlenecek törenlerle kutlanacak. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi Zenginal’ın Hükümet Konağı önündeki Atatürk Büstü’ne çelenk sunumu ile başlayacak program, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi Konferans Salonu’nda devam edecek.

Bugün törenlerle kutlanacak
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı bugün saat 10.30’da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin Atatürk büstüne sunulmasıyla başlayacak.
ÇELENK SUNUMU İLE BAŞLAYACAK
Törenler kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü A. Hamdi Zenginal saat 10.30’da öğretmenler adına Atatürk Büstü’ne çelenk sunacak. Çelenk sunumu ile başlayan program saat 11.00’da Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi Konferans Salonu’nda devam edecek.
banner287
PROGRAM ÇTSO KONFERANS SALONU’NDA DEVAM EDECEK
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi Konferans Salonu’ndaki program saygı duruşunda bulunulması akabinde ise İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayacak. Günün anlam ve önemine dair konuşmaların yapılmasının ardından emekliye ayrılan öğretmenlere hizmet şeref belgesi verilecek. Mesleğe yeni başlayan öğretmenler için de yemin töreninin ardından program orotoryo ile son bulacak.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306