Cadde ve sokaklar göle döndü

Çerkezköy’de bugün yaklaşık 30 dakika boyunca yağan sağanak yağmur yağışı, ilçedeki bazı cadde ve sokakları sular altında bıraktı.

Cadde ve sokaklar göle döndü

Çerkezköy Bakış - Gün içerisinde zaman zaman etkili olan sağanak yağış Çerkezköy’ü de etkisi altına aldı. İlçenin bazı mahallelerinde olduğunu gibi Fevzipaşa Mahallesi Halide Edip Adıvar Caddesi de bu yağmurda sular altında kaldı. Bu cadde üzerinde tıkanan rögarları vatandaşlar kendi imkanları ile açmaya çalıştı.

banner287
“BU MAHALLE SAHİPSİZ Mİ?”

Bu duruma isyan eden mahalle sakinlerinden Fetullah Aktaş, “Buradaki sorun için defalarca imza topladık, belediyeye gittik sadece not aldılar. Herhangi bir işlem yapmadılar. En ufak bir yağmur yağışında bile bu mahalle sular altında kalıyor, tüm kanallar tıkanıyor. Belediye Başkanı veya yetkililer bir yağışta buraya gelip bir baksınlar. Diğer Mahallelerin bütün kanalizasyon işleri yapıldı. Bu mahalle sahipsiz mi? Işıklandırma, düzgün bir park ve kanalizasyon gibi durumlarda buna sessiz kalıyorlar. Muhtarımız, encümen adayımız defalarca gitmesine rağmen buna bir çözüm üretilmedi. Yetkililer duyarlı olsun, rica ediyoruz.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2018, 19:39

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bilal     küçükçoban
Bilal küçükçoban - 8 ay Önce

Hep. Suçlu. Belediye. Hiç. Suçu. Kendinde. Arayan. Vatandaş. Yok. Çöpü üzü. Çöpe. Atan. Yok. Razgele. Atarız. Sonra. Suçlu. Belediyeye. Suçu. Atarız

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306