Cansen Şen Anaokulu’nda kayıtlar başladı

Fatih Mahallesi'nde yeri Belediye tarafından tahsis edilen, hayırsever Vedat Ahmet Şen tarafından yaptırılan Cansen Şen Anaokulu 2012-2013 Eğitim ve öğretim dönemine açılıyor. 48-60 ay arası çocukların eğitim-öğretim göreceği anaokulunda kayıtlar Pazartesi günü başladı.

Cansen Şen Anaokulu’nda kayıtlar başladı
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Fatih Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Cansen Şen Anaokulu 2012-2013 eğitim yılının ikinci döneminde açılıyor.
ANAOKULUNU EŞİ İÇİN YAPTIRDI
1 Kasım 2012 tarihinde kurucu müdür olarak atanan okul öncesi öğretmen Nuray Törnük, öğrenci kayıtlarının Pazartesi günü başladığını ifade etti.
2’NCİ BAĞIMSIZ ANAOKULU
Cansen Şen Anaokulu’nda 3 sınıf, oyun salonu, yemekhane, mutfak ve tuvaletler bulunuyor. Minik öğrenciler için anaokulu bahçesinde oyun alanları da bulunuyor. Diğer yandan Çerkezköy’de Cansen Şen Anaokulu ile birlikte bağımsız anaokulu sayısı 2’ye yükseldi. İlk olarak Zübeyde Hanım Anaokulu, bağımsız anaokulu olarak eğitim-öğretime açılmıştı.
İKİLİ EĞİTİM UYGULANACAK
Anaokuluna gitmek isteyen her öğrencinin kayıtlarının alınacağı Cansen Şen Anaokulu’nun 100 öğrenci kapasiteli olduğu belirtilirken, eğitim verecek olan öğretmen sayısının da kayıt olan öğrenci sayısının netleşmesinin ardından belli olacağı öğrenildi. Sabah ve öğlen olmak üzere ikili eğitimin uygulanacağı Cansen Şen Anaokulu’nda 2013-2014 eğitim yılında da tam gün eğitim programının uygulanmasının düşünüldüğü ifade edildi.


banner287

ÇOCUKLARIN FOTOĞRAFINI ÇEKİP TAKVİM YAPTIRACAK
Hayırsever Vedat Ahmet Şen’in eşi Cansen Şen’in 3 yıl önce yaşamını yitirdiği öğrenilirken kendi adına da Karaman’da bir okul yaptırdığı öğrenildi. Bu arada Vedat Ahmet Şen, okulda çocukların eğitime başlamasının ardından fotoğraflarını çekerek takvim bastıracak.
OKULUN TABELASI ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE TAKILACAK
Cansen Şen Anaokulu’nun tabelası ise önümüzdeki günlerde takılması beklenirken, okulun araç gereç malzemeleri içinde kurumlardan yardım istenileceği öğrenildi.Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 13:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306