Çat-Oruç ailelerinin mutlu günü

AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı’nın çeşitli kademelerinde yıllarca görev yapan Kazım Çat yaşamını Gönül Büşra Oruç ile birleştirerek dünya evine girdi. Mevlitli düğünde çok sayıda davetli genç çifti yalnız bırakmadı.

Çat-Oruç ailelerinin mutlu günü
Çerkezköy Bakış - Kazım Çat-Gönül Büşra Oruç çifti yaşamlarını birleştirerek dünya evine girdi.

KAZIM-GÖNÜL BÜŞRA ÇİFTİNİ YALNIZ BIRAKMADILAR


Genç çift için ilk olarak İstasyon Mahallesi Alper Sokak üzerinde kına gecesi düzenlendi. Kına gecesinde Kazım-Gönül Büşra çiftini Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Dt.Ayşe Doğan, Ak Parti Çerkezköy İlçe Kadın Kolları Başkanı Rüveyda Akbay, Çat-Oruç ailelerinin yakınları ile çok sayıda davetli yalnız bırakmadı. Davetliler, Çat-Oruç çiftinin mutluluklarına ortak olurken canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi.

KATILIM YOĞUN OLDU


Kazım Çat-Gönül Büşra Oruç çifti için pazar günü 13.00-17.00 saatleri arasında Beylice Düğün Salonu’nda düzenlenen mevlitli düğüne Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Çerkezköy Belediye eski Başkanı Ali Ertem, Ak Parti Çerkezköy İlçe eski Başkanı Sait Yazı ile İlçe eski Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Akın Yılmaz, belediye meclis üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2016, 19:42

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510