Cazgır Organizasyon’dan BAKIŞ’a ziyaret

Cazgır Organizasyon’un sahibi Uğur Özcan ile Cazgır Sahne Tiyatrosu’nun yönetmeni Tahsin Saroğlu, Çerkezköy BAKIŞ Gazetesi’ne ziyarette bulundu. Özcan ile Saroğlu ziyarette çalışmaları hakkında bilgi vererek, projelerinden bahsettiler.

Cazgır Organizasyon’dan BAKIŞ’a ziyaret
ÇerkezköyBakış - Cazgır Organizasyon’un sahibi Uğur Özcan ile Cazgır Sahne Tiyatrosu’nun yönetmeni Tahsin Saroğlu, Çerkezköy BAKIŞ Gazetesi’ne ziyarette bulunarak çalışmaları hakkında bilgi verdiler.
“BÜNYEMİZE TİYATROYU DA EKLEDİK’’
Uğur Özcan, organizasyon ve her türlü basın yayın işlerinde başta Çerkezköy olmak üzere bölgede faaliyet gösterdiklerini söyleyerek, faaliyet alanına tiyatroyu da eklediklerini kaydetti. Özcan, Trakya genelindeki sanatsal faaliyetlerin alt seviyelerde gerçekleştirildiğini belirterek “Bizler de bu boşluğu elimizden geldiği ölçüde doldurma anlamında bir çalışma içerisine girdik. Arkadaşlarımızla birlikte bir araya gelerek Cangır Sahne Tiyatrosu’nu oluşturduk. “ dedi.
“BEĞENİLMESİNDEN MUTLULUK DUYDUK’’
Cazgır Sahne Tiyatrosu amatör ruhla yola çıktığını ifade eden Özcan, sahneledikleri ilk oyun olan ‘Kahraman Dedem’ isimli tiyatronun beğenilmesinden mutluluk duyduklarını söyledi.
banner287
“TÜM BÖLGE GENELİNDE SAHNELEMEK İSTİYORUZ’’
Oyunu Çerkezköy ve bölge genelinde sahnelemeyi istediklerini belirten Özcan, “Tiyatro alanında kalıcı olmak ve her yıl yeni oyunlar hazırlamak amacındayız. Yeni oyunculara her zaman açığız. Çerkezköy’de tiyatro adına faal olmak ve ileride kendi tiyatro salonumuza sahip olmayı hedefliyoruz. Bu çerçevede tiyatro adına gelecek her türlü desteğe ihtiyacımız var.’’ İfadelerine yer verdi.  
ÇOLAK TEŞEKKÜR ETTİ
Çerkezköy Bakış Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Çolak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Uğur Özcan ile Tahsin Saroğlu’na çalışmalarında başarılar diledi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 13:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306