ÇEMYO’da 17’inci Mezuniyet Coşkusu

Çerkezköy Meslek Yüksekokulu’ndan buyıl mezun olacak öğrenciler için Perşembe Günü mezuniyet töreni düzenlenecek. Anfi Tiyatro’da gerçekleştirilecek olan 17. mezuniyet töreninde yaklaşık 200 öğrenci ‘kep’ giyme coşkusu yaşayacak.

ÇEMYO’da 17’inci Mezuniyet Coşkusu
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Namık Kemal Üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu yeni dönem mezunları için yarın görkemli bir mezuniyet töreni tertipleyecek. 
DİPLOMA SEVİNCİ 
Anfi Tiyatro’da gerçekleştirilecek olan mezuniyet töreninde Halkla İlişkiler Programı, Büro Yönetimi ve Yöneticiliği Asistanlığı Programı, Lojistik Programı, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Programı, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Programı ile Tekstil Programından mezun olan yaklaşık 200 öğrenci, diplomalarına kavuşma sevinci yaşayacak.
banner287
REKTÖR ŞİMŞEK DE KATILACAK
Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’in de katılacağı program akşam saat 19.00’da başlayacak. Müzik dinletileri ve halkoyunları ile renklenecek olan programa
öğrenci aileleri de katılacak. Dereceye giren öğrencilere çeşitli ödüllerin verileceği tören, öğrencilerin hep birlikte keplerini havaya fırlatması ile son bulacak. 
Bu arada, Kale-Yonca Turizm de, törene aileleriyle birlikte katılacak olan öğrencilerin İstanbul’a dönüşü için Anfi Tiyatro önünden aynı anda onlarca otobüs kaldıracak. 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 14:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510