Çerkezköy Aile Kasabı Kapaklı’ya şube açtı

Çerkezköy’de kaliteli hizmeti vatandaşlara sunan Çerkezköy Aile Kasabı, ikinci şubesini Kapaklı Pınar Bulvarı’nda hizmete açtı. Katılımın yoğun olduğu açılış töreninde konuşan işletme sahibi Selçuk Karslıoğlu,” Çerkezköy’de sunduğumuz kaliteyi Kapaklı’da da sunacağız.” Dedi.

Çerkezköy Aile Kasabı Kapaklı’ya şube açtı
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy’de kaliteli hizmeti vatandaşlara sunan Çerkezköy Aile Kasabı, ikinci şubesini Kapaklı Pınar Bulvarında yaptığı görkemli açılışla açtı.
İKİNCİ ŞUBEYİ AÇTILAR
Kapaklı Pınar Bulvarı üzerinde geçtiğimiz gün yapılan görkemli açılışla hizmete giren Aile Kasabı, kaliteyi ve sağlığı ön planda tutarak vatandaşlara hizmet veriyor. Açtıkları bu yeni şubenin en büyük referansının Çerkezköy şubesi olduğunu belirten işletme sahibi Selçuk Karslıoğu,” Çerkezköy’de sunduğumuz kaliteyi Kapaklı’da da halkımızın ayağına götüreceğiz. Bu sektördeki en hassas konu güven, biz konuda çok iddialıyız.” Dedi.


banner287

TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ İMKANI
Uygun fiyatlarıyla vatandaşların ilgisini açıldığı ilk günden bu yana çeken Aile Kasabı, perakende ve toptan satış imkanı da sunuyor.
Haber: Savaş Akyıldırım

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 16:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gökay Keleşoğlu
Gökay Keleşoğlu - 6 yıl Önce

hayırlı uğurlu olsun...

BAŞKAN
BAŞKAN - 6 yıl Önce

yürü be b aşkan hayirlisi olsun ni̇ce i̇şlere i̇nş

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510