Çerkezköy, Kapaklı ve Karaağaç'a DÖRT MÜJDE

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2013 yılı yatırım programında Çerkezköy ve Karaağaç’a 2’şer, Kapaklı’ya ise bir okul yapılmasının yer aldığını söyledi.

Çerkezköy, Kapaklı ve Karaağaç'a DÖRT MÜJDE
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2013 yılı yatırım programında Çerkezköy ve Karaağaç’a 2’şer, Kapaklı’ya ise bir okul yapılmasının yer aldığını söyledi.
İKİNCİ İMAM HATİP LİSESİ
İlçe Teşkilatı’nda dün saat 14.30’da düzenlediği basın toplantısında Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2013 yılı yatırım programından bahseden Alaettin Demirbağ, “Yatırım programında Çerkezköy’e 24 derslikli İmam Hatip Lisesi, Kapaklı’ya 24 derslikli Ticaret Meslek Lisesi, Karaağaç’a 24 derslikli Kız Meslek Lisesi ile Anaokulu yapımı yer alıyor’’ dedi.
“İSABET OLDU’’
banner287
Karaağaç’a Kız Meslek Lisesi ile Anaokulu yapılacak olmasını ‘isabet olmuş’ şeklinde değerlendiren Alaettin Demirbağ “Karaağaç’a lise yapımı için çok büyük uğraşlar verdik. Bu uğraşların sonucunun bu şekilde olumlu neticelenmesi bizleri ziyadesiyle mutlu etti.’’ Dedi. Kız Meslek Lisesi’nin ihtiyaca göre statüsünün değiştirilebileceğini kaydeden Alaettin Demirbağ, “İnşallah okullar kısa sürede tamamlanarak eğitim-öğretime açılır. Karaağaç’a lise ve anaokulu yapılması büyük bir ihtiyacı tamamlayacaktır’’ diye konuştu.
KAPAKLI’YA TİCARET LİSESİ
Demirbağ, Kapaklı’ya 24 derslikli Ticaret Meslek Lisesi’nin de 2013 yılı yatırım programına alındığını söyleyerek, Çerkezköy’e yapılacak 24 derslikli imam-hatip lisesi ile birlikte Çerkezköy’deki imam-hatip lisesi sayısının ikiye çıkacağını ifade etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 13:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Yanal
Hasan Yanal - 6 yıl Önce

fevzi paşa oreta okulu ne oldu? ikinci imam hatip lisesi yapılacak bizim mahallemizde orta okul vardı yıkıldı. yerinde yeller esiyor. çocuklarımız siz uykudayken ikili öğretimden dolayı sabah ezanında kalktığını unuttunuzmu?

Hasan Yanal
Hasan Yanal - 6 yıl Önce

buraya yazılan yorumları lütfen yayınlayın. objektif olun. birilerinin reklamını yapmayın halkın sesi olun.

fatih60
fatih60 - 6 yıl Önce

alaattin efendi fevzipaşa ilköğretim okulunun akibeti ne oldu? 2. imam hatip lisesi yapılıyor çok güzel ama kardeşim sen burda fevzipaşa okulunu 4 sene yıkım için beklettiniz şimdi bu okulun akibeti ne olacak birkere de fevzipaşa okulu için müjdeli haber versen nasıl olur?

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306