Çerkezköy polisinden ceza yağdı

İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği ekipleri 4 ayda uygunsuz araç ve sürücülere ceza yağdırdı.

Çerkezköy polisinden ceza yağdı
Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği ekipleri, 1 Ocak – 11 Mayıs 2016 tarihleri arasında 5 bin 38 araç üzerinde yaptıkları uygulama ve denetlemelerde toplam 538 bin 847 TL ceza kesti.  Öte yandan ilçe sınırları içerisinde 4 aylık süre içinde 60 maddi hasarlı, 55 yaralamalı ve 1 ölümlü kaza olduğu açıklandı.

İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği ekipleri 4 ayda uygunsuz araç ve sürücülere ceza yağdırdı.

538 BİN TL CEZA KESİLDİ


Trafik Haftası nedeniyle yapılan açıklamada 4 aylık trafik icraatları açıklandı. Polis yüksek sesle müzik yayını yapan, abart egzoz kullanan, alkollü araç kullanan, ehliyetsiz araç kullanan sürücülere göz açtırmazken, Trafik Büro Amirliği Yetkililerinin yaptığı açıklamada toplam 5 bin 38 araç üzerinde uygulama ve denetleme yapıldığı ifade edildi. Bu denetlemelerde toplam 538 bin 847 TL trafik cezası kesildi.

151 OTOMOBİL 338 MOTOSİKLET MEN EDİLDİ


Ayrıca yapılan denetimlerde trafikte seyir etmesi uygun olmayan toplam 151 otomobil ile 338 adet motosiklet de karayolu trafiğinden men edildi. Ayrıca ilçe sınırları içerisinde 4 aylık süre içinde 60 maddi hasarlı, 55 yaralamalı ve 1 ölümlü kaza meydana geldiği açıklandı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2016, 16:41

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tc
Tc - 3 yıl Önce

Polisin işi sadece ceza kesmek başka hiçbir icraat yok.Osmanlı cami ışıklarının ordan Atatürk caddesine inmek zor uygunsuz yere yapılan park yüzünden ne polis nede zabıta birşey yapmıyor.Ancak vergisini veren 3 kuruş para kazanmak için çalışan şöförlere ceza kessinler.

kritik
kritik - 3 yıl Önce

Dönel kavşaklardaki denetimsizliğe ne demeli. Sürücülerin çoğu ya kuralları bilmiyor da uymuyor. Bu sürücülere uygulanan yaptırım yok.

mehmet tas
mehmet tas - 3 yıl Önce

Değerli arkadaşlar İstanbul dan tepe bölgesinden cerkezkoye giriş teki ust geçitte yol ver tabelasının olmamayisindan dolayı bir senede onlarca kazaya şahit oldum sayın yetkililer bunu bildiginiz gordunuz halde neden uyuyorsunuz yada gormeden geliyorsunuz

esnaf
esnaf - 3 yıl Önce

Bravovalla o kadar ceza kestinizde neyi düzelttiniz? adamlara ceza kesip salıyorsunuz gidip yine aynısını yapıyor. Bu ne demek parayı ver git ne b.. yersen ye demektir. Bir şeyleri düzeltin bir şeylerin önüne geçin bari. Hükümet kodamanlarının mercedes paralarını tahsil et et nereye kadar ekonomiyi de zaten cezalar ayakta tutuyor ama vatandaşta para kalmayınca görecez sizi.

Vatandaş
Vatandaş - 3 yıl Önce

MaşAllah 500 milyar ceza kesmişler bravo tebrik etmek lazim birerde osmanlı turasi vermesi lazim devletin

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510