Çerkezköy Samsunlular Derneği’nde Bayram dönemi

Çerkezköy Samsunlular Derneği’nin ilk olağan genel kurul toplantısında başkanlığa oy birliğiyle Enver Bayram seçildi. Bayram’ın başkanlığında yönetim kurulunda ise Musa Kavlak, Nami Kalan, İbrahim Ünsal, Mehmet Özden, Mustafa Boz, Hayrettin Köroğlu, Bülent Ceylan ve Ahmet Sırrı Kartal yer aldı.

Çerkezköy Samsunlular Derneği’nde Bayram dönemi
ÇerkezköyBakış - Dernek Merkezi’nde önceki gün saat 13.00’da gerçekleştirilen olağan genel kurul toplantısına açılış ve yoklamanın ardından Divan heyetinin oluşturulmasına geçildi. Divan başkanlığına Mahmut Göçmez seçilirken, yardımcılıklarını da Süleyman Sezgin ve Sebahattin Çiçek getirildi.
Seçime Enver Bayram’ın başkan adaylığında tek liste ile gidilirken tek liste kullanılan tüm oyları aldı. Enver Bayram’ın başkanlığında yönetim kurulunda Musa Kavlak, Nami Kalan, İbrahim Ünsal, Mehmet Özden, Mustafa Boz, Hayrettin Köroğlu, Bülent Ceylan ve Ahmet Sırrı kartal yer aldı.banner287
Gerçekleşen seçimin ardından teşekkür konuşması yapan Çerkezköy Samsunlular Derneği Başkanı Enver Bayram, Samsunlularla sürekli iç içe olduğunu ve bu yüzden de bu göreve talip olduğunu ifade ederek, “Allah utandırmasın diyorum. Bizler tabelacılık derneği yapmak istemiyoruz. Bunlar çok farklı ve örnek bir dernek denilmek istiyoruz. Dernek binamız ne kadar güzel olsa da maalesef Samsunlu hemşerilerimiz ağırlıklı olduğu mahalleler var. İlk işimiz yıldırım hemşerilerimizin yoğun olduğu Yıldırım Beyazıt ya da Fevzipaşa mahalleleri civarında yeni dernek binası yeri tahsis etmek olacak. Hepimiz taşın altına elimiz koyacağız. Çerkezköy’de bugüne kadar tabela dernekçiliği yapıldı. Biz hakka hizmet halka hizmet anlayışıyla yola çıktık. Dernekçilik Çerkezköy’de patlamış düzeydedir. Samsunlu hemşerilerimizin çıkarları mutlaka ön planda olacaktır.’’ Dedi.
Çerkezköy Samsunlular Derneği Başkanı Enver Bayram, ayrıca Derneğin kurucu başkanı Musa Kavlak’a teşekkür ederken, “kurucu Başkanımız Musa Kavlak ve yönetim kuruluna sonsuz teşekkürlerimiz sunuyorum. Derneğimiz Çerkezköy’de faaliyete geçirerek kongre sürecine kadar en iyi şekilde taşımışlardır. Kendisiyle bundan sonra da birlik ve beraberlik içinde derneğimizin yararına emin adımlarla ilerleyerek çalışacağız” diye konuştu.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 13:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306