Çerkezköy’e çıkarma yapacaklar

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Tekirdağ ziyareti öncesinde AK Partili 40 milletvekili Tekirdağ’a çıkarma yapacak. Tekirdağ merkez ile birlikte tüm ilçe, belde ve köyleri ziyaret edecek olan milletvekillerinden 7’si Çerkezköy’e gelecek. AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, milletvekillerinin gruplar halinde sivil toplum kuruluşları, dernekler ile esnaflara birer ziyaret gerçekleştirdiklerini söyleyerek, milletvekillerinin ziyaretlerde vatandaşların istek ve sıkıntılarını dinleyeceklerini söyledi. Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen Siyaset Akademisi programı hakkında da bilgi veren Demirbağ “Siyaset Akademisi’nde dördüncü haftanın içerisine girdik. Cumartesi günü gerçekleştirilecek derslerde Öğretim Üyesi Ali İhsan Özeroğlu ile Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Şentop ders işleyecek.’’ açıklamasında bulundu.

Çerkezköy’e çıkarma yapacaklar
ÇerkezköyBakış - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Tekirdağ ziyareti öncesinde 7 milletvekili Çerkezköy, Kapaklı, Kızılpınar, Karaağaç, Veliköy ile tüm köyleri gezerek vatandaşlarla bir araya gelecek.
40 MİLLETVEKİLİ TEKİRDAĞ’A GELECEK
AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ İlçe Teşkilatı’nda önceki akşam saat 17.30’da düzenlediği basın toplantısı ile hafta sonu gerçekleştirilecek programlar hakkında bilgi verdi. Pazar günü AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Tekirdağ’a geleceğini hatırlatan Demirbağ, Başbakan’ın ziyareti öncesinde Cumartesi günü 40 milletvekilin Tekirdağ’da çeşitli ziyaretlerde bulunacağını açıkladı.
MİLLETVEKİLLERİNİN 7’Sİ ÇERKEZÖY’DE ZİYARETLERDE BULUNACAK
Demirbağ, 40 milletvekilinden 7’sinin Çerkezköy’e geleceğini söyleyerek “Çerkezköy’e gelecek milletvekillerimiz gruplara ayrılarak çeşitli ziyaretlerde bulunacaklar. Milletvekillerimize belediye başkanlarımız, meclis üyeleri ve il genel meclis üyelerimiz, yönetim kurulu üyelerimiz ile kardeş ilçe teşkilatımız olan İstanbul Bağcılar İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri de eşlik edecek. Gün boyu sürecek etkinlikle milletvekillerimiz ziyaret edecekleri yerlerde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelecek, ev ziyaretlerinde de bulunacaklar.’’ Diye konuştu.
banner287
KÖYLER DE ZİYARET EDİLECEK
Çerkezköy’e AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, Tokat Milletvekili Zeyid Aslan, Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, İstanbul Milletvekili Mehmet Muş, Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Bayazıd Kaçar, Batman Milletvekili Mehmet Ziver ile Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal’ın geleceğini açıklayan Demirbağ “Çerkezköy’e gelecek 7 milletvekilimizden 3’ü Çerkezköy merkezde, 2’si Kapaklı ve Pınarça Köyünde, diğerleri ise Karaağaç ve köyler ile Kızılpınar ve Veliköy’de ziyaretler gerçekleştirecekler.’’ Dedi. Demirbağ, milletvekillerinin temaslarında sivil toplum kuruluşları ile derneklere de ziyaretlerde bulunacaklarını ifade ederek, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Bayazıd Kaçar’ın Güneşler Otel’de okul aile birliği başkanları ve şehit aileleri ile bir araya geleceğini söyledi.
SİYASET AKADEMİSİ’NDE DÖRDÜNCÜ HAFTA
Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen Siyaset Akademisi programı hakkında da bilgi veren Demirbağ şunları söyledi: “Siyaset Akademisi’nde dördüncü haftanın içerisine girdik. Cumartesi günü gerçekleştirilecek derslerde Öğretim Üyesi Ali İhsan Özeroğlu ile Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Şentop ders işleyecek.’’

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 16:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
yönetici
yönetici - 6 yıl Önce

bunlar süleyman soylu operasyonu.ak parti yöneticileri ve belediye başkanını uyarıyorum;beyler suyunuz ısındı koltukları boşaltın tahminlere göre ak partinin beldiye başkan adayı remzi garip tir.kendinizi buna alıştırın artık.çok şükür trabzonlulardan artık kurtuluyoruz:):):):):):)çok güleceğiz,çooooookkkk.

seçmen
seçmen - 6 yıl Önce

ne çektin be akp bu remzi garipten!

emekçi
emekçi - 6 yıl Önce

değerli yönetici:akp den aday olacağını tahmin ettiğin kişi chp den aday olmak için çalışma yapıyor.bence yanlış tahminde bulunmuşsun.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510