CHP yönetimini ziyaret ettiler

Çerkezköy Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Yılmaz Arat ve yönetimi, CHP Çerkezköy İlçe Yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

CHP yönetimini ziyaret ettiler
Çerkezköy Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Yılmaz Arat ve yönetimi CHP Çerkezköy İlçe Yönetimi’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, ziyaretlerinden dolayı Arat’a teşekkür ederek parti çalışmalarından bahsetti.

Çerkezköy Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Yılmaz Arat ve yönetimi, CHP Çerkezköy İlçe Yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

“GÜZEL İŞLER ÇIKACAK”


Ziyarette konuşan Başkan Yılmaz Arat, CHP yönetiminin genç ve dinamik olduğunu kaydederek Çerkezköy’e güzel işler yapabileceklerini ifade etti. Arat, “Umarım Çerkezköy’e güzel projelerle katkılar sağlarsınız. Genç ve dinamik bir yönetiminiz var. Bu kadroyla çok ciddi başarılara imza atacağınıza inanıyorum. Yeni yönetiminiz tekrar hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

“ÇALIŞMALARIMIZA HIZLA BAŞLADIK”


Ziyaretten dolayı Yılmaz Arat ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, kongre sürecinden bahsettikten sonra parti çalışmalarından söz etti. Camcı, “Biz Çerkezköy İlçe Örgütü olarak çok çalışacağımızı söyledik ve delegelerimizin oylarıyla göreve başladık. Genç bir örgütümüz var ve sürekli projeler üretiyoruz. İlk olarak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir gençlik şöleni düzenleyeceğiz. Etkinlik ve ikramlarımız olacak. Bu şenliğimizi inşallah geleneksel hale getirmeyi düşünüyoruz.” ifadelerine yer verdi.

“KIYMETİNİ BİLSİNLER”


Camcı konuşmasının devamında Yılmaz Arat’ın çalışmalarını başarılı bulduğunu ifade ederek, “Üyeler senin kıymetini bilmeli. Sürekli bir şeyler yapmaya çalışıyorsun. İnşallah hepimiz Çerkezköy için güzel şeyler yapabiliriz.” diye konuştu. Camcı’nın sözleri üzerine konuşan Yılmaz Arat da, “Üyelerimiz için çok mücadele ediyoruz. Onlar bize bir şeyler veriyorsa bizim de onlara vermemiz lazım. Aksi takdirde koltukları yok yere doldurmanın anlamı yok.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2016, 19:01

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510