ÇOSB’de trafik eğitimi verildi

Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü (ÇOSB), Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği işbirliğiyle trafik bilgilendirme toplantısı düzenledi.

ÇOSB’de trafik eğitimi verildi
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü (ÇOSB), Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği işbirliğiyle trafik bilgilendirme toplantısı düzenledi. ÇOSB Bölge Müdürlüğü çok amaçlı toplantı salonunda gerçekleşen eğitime çok sayıda firmanın yetkilileri katıldı.banner287
KATILIM YOĞUNDU
Çerkezköy İlçe Trafik Büro Amiri Ekrem Çiçek tarafından verilen eğitime katılım oldukça yoğundu. Eğitimde şu başlıklar ön plana çıktı; Personel Servis Araçları, Personel Servis Araç Şoförlerinde Aranacak Şartlar, Yolcu İndirme Bindirme Kuralları, Duraklama ve Park Etme Kuralları, Hız Sınırlarına Uyma, Geçmenin Yasak Olduğu Durumlar, Kavşaklarda Geçiş Hakkı, Araç Lastikleri ve Önemi-Kış Aylarında Sürücülük.
TIR PARKLARINA YÖNLENDİRİN
Toplantıda ayrıca ÇOSB sınırları içerisinde gerçekleştirilen denetimler ve hatalı parklara da dikkat çekildi. ÇOSB’deki trafik yoğunluğunun rahatlaması ve kontrollü olması için de firma yetkililerinden; tır ve servis araçlarının ÇOSB Tır Parklarına yönlendirilmesi istendi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 12:21

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510