Çözüm Bilgisayar’dan ‘online satış’ mağazası

Çözüm Bilgisayar, Çerkezköy’de de ilk kez internet üzerinden satış hizmeti başlattı. www. ucuzlukhepburada.com isimli web sitesi üzerinden bilgisayar, donanım, yedek malzeme, güvenlik-kamera sistemi siparişlerini 20 dakika içerisinde müşteriye teslim ettiklerini söyleyen Çözüm Bilgisayar’ın sahibi Mevlüt Subay “Ucuz ve kaliteli ürünlerimizle vatandaşımıza en iyi hizmeti sunmayı çalışıyoruz. Türkiye genelinde 16 bayimiz ile hizmet ediyoruz. İthal ettiğimiz ürünlerin yanı sıra distribütörlüğünü sağladığımız ürünlerimiz de var’’ dedi.

Çözüm Bilgisayar’dan ‘online satış’ mağazası
ÇerkezköyBakış - 1996 yılından bugüne elektronik malzeme sektöründe faaliyet gösteren, son 4 yıldır Çerkezköy’de Çözüm Bilgisayar olarak müşterilerine hizmet sunduklarını söyleyen işletme sahibi Mevlüt Subay, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak adına online satış mağazası kurduklarını açıkladı.
“İLKE İMZA ATTIK’’
Online satış mağazası ile Çerkezköy’de bir ilke imza attıklarını ifade eden Subay, “www.ucuzlukhepburada.com adresi ile müşterilerimize online olarak da hizmet sunuyoruz. Çerkezköy’de ikamet eden bir müşterimiz online sistem üzerinden istediği bir ürünü sipariş ettiği zaman en geç 20 dakika içinde malzemesinin teslimatını yapıyoruz’’ dedi.“SATTIĞIMIZ ÜRÜNLER PİYASAYA GÖRE ÇOK UYGUN’’
Büyük firmalarla rekabet içinde olduklarını kaydeden Mevlüt Subay, “Ucuz ve kaliteli ürünlerimizle vatandaşımıza en iyi hizmeti sunmayı çalışıyoruz. Türkiye genelinde 16 bayimiz ile hizmet ediyoruz. İthal ettiğimiz ürünlerin yanı sıra distribütörlüğünü sağladığımız ürünlerimiz de var. Bilgisayar ve donanım malzemeleri alırken özelikle kalite ve ucuzluğuna dikkat edilmesi gerektiğini ifade eden Subay “Fiyat konusunda çok iddialıyız. Sattığımız ürünler hem kaliteli hem de piyasa değerinin çok altındadır. Firma olarak sattığımız ürünlerin fiyatları altında kimse ucuz fiyat veremez. En büyük avantajımızda online satış ile yaptığımız hizmettir” diye konuştu.


banner287

“İNTERNET SİPARİŞLERİNİ EN GEÇ 20 DAKİKA İÇİNDE TESLİM EDİYORUZ’’
Subay, müşterilerinin online satış mağazasından verdiği siparişlere yüksek oranda indirim uygulandıklarını belirterek şöyle devam etti: “Piyasa değeri 1800 TL olan bir laptop’a online satış mağazası üzerinden 400 TL değerinde bir indirim yapıyoruz. Vatandaşlarımız istediği saatte internet üzerinden sipariş verebilirler. İster hazır ister toplama siparişi en geç 20 dakika içinde müşterilerimize teslim ediyoruz. Müşterilerimiz dükkanımıza geldiklerinde de her türlü elektronik malzeme isteği, toplama bilgisayar veya donanım ürünlerini en geç bir saat içinde hazırlayıp yine e kendilerine teslim işlemini gerçekleştiriyoruz”“ÇÖZÜM NOKTASIYIZ’’
Teknik servis olarak da hizmet verdiklerini ifade eden Subay, “PC, Tablet, Notebook ve Plazma tamirlerini kendi garantimiz kapsamında gerçekleştiriyoruz. Elektronik konusunda çözüm noktası biziz. Müşteri memnuiyeti bizler için her zaman öncelikli olmuştur. Elektronikte sorunun çözüldüğü tek adres bizleriz” şeklinde konuştu.
Haber: Emrah Çoğalan

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 09:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
m. aktaş
m. aktaş - 6 yıl Önce

hayırlı uğurlu olsun bol kazançlar.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510