ÇTSO 1000 öğrenciyi sevindirdi

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Çerkezköy, Saray ve Kapaklı’da eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere bot ve palto yardımı yapıldı.

ÇTSO 1000 öğrenciyi sevindirdi
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Çerkezköy, Saray ve Kapaklı’da eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere bot ve palto yardımı yapıldı.
Çerkezköy Bakış -
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) ve TOBB’un ortak yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Çerkezköy, Saray ve Kapaklı’da eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere bot ve palto yardımı yaptı.
TESLİM EDİLDİ
Bin adet palto ve bin çift mont, önceki gün ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Akın ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından Çerkezköy, Kapaklı ve Saray İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerine teslim edildi.
ÖĞRENCİLERE DAĞITILACAK
Palto ve montaları Saray İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Sıddık Arslan, Çerkezköy Milli Eğitim Şube Müdürü Abdullah Nair, Kapaklı Milli Eğitim Şube Müdürü Serdar Ümit Öncel, Saray İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nurettin Akkoç teslim alırken, yardımlar Çerkezköy’de 26, Kapaklı’da 15, Saray’da da 22 okulda eğitim gören toplam bin öğrenciye dağıtılacak.

banner287


EĞİTİME BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, programda yaptığı konuşmada, eğitimin kendileri için çok büyük önem taşıdığını söyleyerek “Daha önce bütçemizin büyük bir kısmını eğitime ayıracağımızı söylemiştik. Çalışmalarımızı da bu doğrultuda gerçekleştirdik. Önümüzdeki yıl bütçemizi daha çok üyelerimize yönelik çalışmalarda kullanacağız, fakat eğitime desteklerimiz de devam edecek” diye konuştu.
TEŞEKKÜR ETTİLER
Çerkezköy, Kapaklı ile Saray İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın desteği dolayısıyla Kozuva’ya teşekkür ederken, amaçlarının, öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim almasını sağlamak olduğunu ifade ettiler.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2014, 18:03

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510