ÇTSO Lisesi zorlanmadı: 0-3

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi Bayan Voleybol Takımı deplasmanda Lüleburgaz Balkanspor Bayan Voleybol Takımı’nı 10-25, 14-25 ve 7-25’lik setlerle 3-0 mağlup etti.

ÇTSO Lisesi zorlanmadı: 0-3
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi Bayan Voleybol Takımı ikinci karşılaşmasından galibiyetle ayrılarak liderliğini sürdürdü.
İKİNCİ MAÇINDA DEPLASMANA ÇIKTI
Lüleburgaz Spor Salonu’nda önceki gün saat 13.00’da başlayan müsabakaya Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi Bayan Voleybol Takımı hızlı başlayan taraf oldu. İlk bölümlerde etkili bir oyun ortaya koyan temsilcimiz sayı farkını açmaya başladı. Ev sahibi ekip Lüleburgaz Balkanspor Bayan Voleybol Takımı ise, rakibi karşısında varlık gösteremedi. Bulduğu üst üste sayılarla oyuna hakim olan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi Bayan Voleybol Takımı ilk teknik molaya 8-2 önde giren taraf oldu.
İLK SETİ 15 FARKLA KAZANDI
Rakibi karşısında başarılı bir oyun sergileyen Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi Bayan Voleybol Takımı rakibin hatalarını iyi değerlendirdi. Oyunun hakimiyetini tamamen eline almayı başaran temsilcimiz ikinci teknik molaya 16-7 önde girdi. Önde olmanın verdiği rahatlıkla kontrollü bir oyun ortaya koyan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi Bayan Voleybol Takımı ilk seti 15 sayı fakla 25-10 kazandı.
TEMSİLCİMİZ RAKİBİNİ ZORLADI
İlk sette olduğu gibi ikinci sete de hızlı başlayan taraf temsilcimiz Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi Bayan Voleybol Takımı oldu. Bulduğu sayılarla müsabakada öne geçen temsilcimiz ilk teknik molaya 3 sayı farkla 8-5 önde girmeyi başardı. Blok ve smaçlarda rakip Lüleburgaz Balkanspor Bayan Voleybol Takımı’nı zorlayan temsilcimiz aradaki sayı farkını iyice açmaya başladı. Temsilcimiz karşısında zorlanan Lüleburgaz Balkanspor Bayan Voleybol Takımı aradaki sayı farkını kapatmak için verdiği mücadelede başarılı olamadı. İkinci teknik molaya 8 sayı fakla 16-8 önde giren temsilcimiz ikinci setin son bölümlerinde de etkisini artırarak ikinci seti 25-14 kazanarak büyük bir avantaj elde etti.

banner287


RAKİP TAKIM VARLIK GÖSTEREMEDİ
Karşılaşmada 2-0 önde olmanın verdiği rahatlıkla üçüncü sete başlayan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi Bayan Voleybol Takımı diğer iki sette olduğu gibi bu sette de fark mücadelesi verdi. 8-2’lik skorla ilk teknik molaya önde giren temsilcimiz rakibinin hatalarını çabuk değerlendirerek farkın kapanmasına izin vermedi. Takım halinde etkili bir oyun sergileyen Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi Bayan Voleybol Takımı, oyunun kontrolünü eline almayı başardı. Lüleburgaz Balkanspor Bayan Voleybol Takımı ise karşılaşma boyunca istediği oyunu sahaya yansıtamadı.
İKİNCİ MAÇINDAN DA GALİBİYETLE AYRILDI
Üçüncü setin son bölümlerinde baskısını iyice artıran Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi Bayan Voleybol Takımı kolay bulduğu sayılarla aradaki farkı iyice açtı. Oyun disiplininden tamamen kopan rakip takım temsilcimiz karşısında varlık gösteremedi. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi Bayan Voleybol Takımı bulduğu sayılarla skor farkını iyice açarken, üçüncü seti 18 sayı fakla 25-7 kazandı. Üç sette de büyük bir başarı örneği gösteren temsilcimiz karşılaşmayı 3-0 kazanarak çıktığı ikinci maçından da galibiyetle ayrıldı.
“ETKİLİ BİR MÜCADELE SERGİLEDİK’’
Maçın ardından konuşan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Kürşat Kayayurt, galibiyetten dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, “Maç öncesinde sponsorumuz olan Pera Villa pastanesi bizleri moral kahvaltısında ağırladı. Oyuncularıma göstermiş oldukları başarılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 12:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306