ÇTSO toplantısı çoğunluğa takıldı

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Ocak ayı olağan meclis toplantısı yeterli çoğunluk sağlanamadığından yapılamadı. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Ali Tever, meclis toplantısının yapılamamasını muhalif grubun planlı hareketi olarak değerlendirerek ‘’Görevden kaçan bu şahıslar üyelerimizden yetki istemektedirler. Görevlerinden kaçan bu arkadaşlara üyelerimiz gerekli cevapları verecektir, buna da inancım tamdır.’’ Diye konuştu.

ÇTSO toplantısı çoğunluğa takıldı
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Ocak ayı olağan meclis toplantısı yeterli çoğunluk sağlanamadığından yapılamadı.
PLANLI VE PROGRAMLI OLARAK TOPLANTIYA GELMEDİLER
Dün saat 17.00'da yapılması duyurulan toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadı. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı için toplantının gerçekleşmediğini belirten ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Ali Tever, “Toplantının yapılamamasıyla ilgili olarak ÇTSO Meclis Başkanı Gürkan Kesim açıklama yapması gerekirdi,  ancak hiçbir şey söyledi. Bu meclis toplantısına planlı ve programlı olarak gelmediler.” dedi.
“RAHMİ YILMAZ SADECE ŞOV YAPTI’’
Meclis Üyesi Rahmi Yılmaz’ın her zaman olduğu gibi şov yaparak meclis toplantısına katılmadığını kaydeden Tever, “Muhalif grubun başı olan Rahmi Yılmaz, yetkisi olmadığı halde toplantının yapılamamasını hazırun cetvele yazarak, imzalayıp çıktı. Rahmi Yılmaz hareketiyle Meclis başkanı Gürkan Kesim’i hiçe saymıştır. Meclis başkanının yerine o yazıyı yazarak imza atma yetkisi yoktur. Yeter sayısının notunu meclis başkanı düşer ve altına imzasını atarak kapatır. Rahmi Yılmaz sadece şov yaptı” diye konuştu.
banner287
“ODAMIZI SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE SEÇİME GETİRECEĞİZ’’
Tever, ÇTSO Meclis Başkanı Gürkan Kesim’in sorumsuzluk örneği sergileyerek görevden kaçtığını belirterek şunları söyledi: “Meclis başkanı sorumsuzluk örneği sergileyerek görevden kaçmıştır. Görevden kaçan bu şahıslar üyelerimizden yetki istemektedirler. Görevlerinden kaçan bu arkadaşlara üyelerimiz gerekli cevapları verecektir, buna da inancım tamdır. Çirkin ve kötü oyunlara rağmen ben ve arkadaşlarım odayı sağlıklı bir şekilde seçime getireceğiz”  • EMRAH ÇOĞALAN


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 12:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306