ÇTSO’da motivasyon yönetimi anlatılacak

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda düzenlenecek olan eğitimde motivasyon yönetimi masaya yatırılacak.

ÇTSO’da motivasyon yönetimi anlatılacak
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda düzenlenecek olan eğitimde motivasyon yönetimi masaya yatırılacak.
11 KASIM’DA DÜZENLENECEK
11 Kasım Çarşamba günü 13.30-17.00 saatleri arasında düzenlenecek olan eğitim Alper Şenel tarafında verilecek. Eğitimde ‘Motivasyon nedir? İstediğiniz yaşamı yaratmak sizin elinizde? İşyerinde motivasyon, yaşam amacınızı keşfedin, hedef belirlemenin gücü, sınırlarınızı zorlayın, başarı için koşulları yaratın, insanların düşünme tarzlarını tanıyın, başarı stratejilerini model alın, başarı stratejileri, motivasyonu kaybetmemek için ipuçları’ konuları üzerinde durulacak.
banner287
KATILIM ÜCRETSİZ
Eğitimin ücretsiz olduğunu ve eğitim sonunda katılım belgesi verileceğini ifade eden Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası yetkilileri “Eğitimlere katılmak isteyenlerin katılımcı adı, firma unvanı ve iletişim bilgilerini belirterek telefon veya mail yoluyla ön kayıt yaptırmaları gerekiyor” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2015, 11:18

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306