ÇTSO’da yönetim belli oldu

1 Nisan tarihinde gerçekleştirilen Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeleri organ seçimlerinin tamamlanmasının ardından Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın yönetim kurulu ile TOBB Genel Kurul Delegeleri ve Disiplin Kurulu Üyeleri belirlendi.

ÇTSO’da yönetim belli oldu

Çerkezköy Bakış-Oda binasında gerçekleşen seçimde meclis üyeleri oy kullandı. Yapılan oylama sonrası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva olurken, Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Danyeli, Mustafa Seçkin, Metin Taşdelen, Murat Seymen, Mehmet Çetin, Mustafa Ogün Asıl, Rasim Bilgen ve Ayhan Arslan’dan oluştu. Yönetim Kurulu Yedek üyeler ise Murat Narçın, Ahmet Avcı, Sami İkizler, Furkan Yavuzarslan, Kadir Uz, Reşat Ünlü, Bülent Bilecen, Ramazan Tahir Eke oldu.

banner287
Yapılan seçimde Disiplin Kurulu asil üyeleri Evren Kahraman, Göksel Bozdağ, Vahdettin Er, Turhan Bahtiyar, Turgay Kaya ve Ufuk Atasever, Disiplin Kurulu Yedek Üyeleri ise, Cem Büyük, Hakan Mandacı, Onur Aydınoğlu, Recai Gökhan Alphan, Alphan Akman ve Mustafa Dursun’dan oluştu.

TOBB Delegeliğine Saim Buyruk, Mehmet Sait Erdem, Aktaş Güler, Mehmet Danyeli ve Kadir Uz seçilirken, yedek üyeler ise Metin Taşdelen, Murat Narçın, Reşat Ünlü, Bülent Bilecen ve Ramazan Tahir Eke oldu.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306