Eğitim- Bir-Sen Öğretmenler Günü’nü kutlamayacak

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Genel Merkezi’nce alınan karar doğrultusunda Çerkezköy de dahil olmak üzere Türkiye genelindeki tüm Eğitim- Bir-Sen Sendikaları 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamalarına katılmayacak.

Eğitim- Bir-Sen Öğretmenler Günü’nü kutlamayacak
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Eğitim-Bir-Sen üyeleri 24 Kasım’da Öğretmenler Günü’nü kutlamayacak.
“KUTLAMIYORUZ!’’
banner287
Eğitim Bir Sen Genel Merkezi tarafından alınan karar doğrultusunda sendika üyeleri Öğretmenler Günü kutlamalarından yer almayacak. Eğitim Bir Sen Genel Merkezi tarafından yapılan bilgilendirmede ‘23. Başkanlar Kurulunda; öğretmenlik mesleğinin ekonomik ve mesleki itibarını hedef alan yaklaşımlar bertaraf edilmediği sürece 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri yapılmamalı ve hiç kimse kutlama mesajı yayınlamamalıdır kararını aldık.’’ İfadelerine yer verildi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 11:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
necdet çetin
necdet çetin - 6 yıl Önce

bir öğretmen babası olarak alınan bu katılmama kararını doğru bulmuyorum bu kolaycılığı seçmektir dünyanın neresinde görülmüş mücadele etmeden hak elde etmek. sizler katılmayarak değil katılarak mücadele ederek taktir edilirsiniz katlımayak değil türk öğretmeninine bu durumu yakıştıramadım şimdi ben size kızdım diye öğretmenler gününüzü kutlamamayımmı öğretmenler gününüz kutlu olsun sizleri seviyoruz kendilerinize lütfen iyi bakınız çünkü ülkenin geleceği sizlere bağlıdır sevgi ve saygılar

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306