"En önemli sorun okul ihtiyacı"

Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Çerkezköy’de mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

"En önemli sorun okul ihtiyacı"
İlçedeki en önemli sorunun okul ihtiyacı olduğunu belirten Vali Ceylan, bu ihtiyacı gidermek için önümüzdeki dönemde planları olduğunu söyledi.

Çerkezköy Bakış -
Çerkezköy’e gelen Vali Ceylan’ı, Kaymakam Atilla Selami Abban ile diğer ilgililer karşıladı. Ardından Vali Ceylan, beraberindeki Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, İl Mahalli İdareler Müdürü Aysel Erkmen, İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, İlçe Jandarma Komutan vekili Başçavuş Fevzi Bayram, İlçe Yazı İşleri Müdürü Muhteber Kuralay ile birlikte Çerkezköy’deki mahalle muhtarları ile Polisevi’nde toplantı düzenledi.
banner287

ÜÇÜNCÜ TOPLANTI

Toplantıda konuşan Vali Ceylan; “Muhtarlarımızla üçüncü toplantımızı Çerkezköy ilçemizde yapıyoruz. Amacımız hem tanışmak hem de sıkıntılarınızı ve sorunlarınızı dinleyip görüşlerinizi almak. Muhtarlarımız bizim elimiz ayağımızdır. Çerkezköy ilçemiz nüfus artışının en yoğun olduğu ilçemiz. En önemli sorunumuz eğitim ve okul, okul ihtiyacını gidermek için önümüzdeki dönemde planlamalarımız var. Eğitimin dışında uyuşturucu ile mücadele diğer öncelikli konularımızdan. Bu konuda muhtarlarımızın desteği çok önemli. Muhtarlarımızın mahallelerinde güvenlikle ilgili hissettikleri bir sorun varsa Emniyet birimleri ve jandarma ile irtibatlı olmalarını istiyoruz.”dedi. Vali Ceylan’ın konuşmasının ardından muhtarlar söz alarak mahallelerin sıkıntılarını, ihtiyaçlarını ve vatandaşların taleplerini Vali Ceylan’a ve yetkililere ilettiler.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
??
?? - 2 yıl Önce

5 katlı koca binayı 5 personel çalışan müftülüğe verecek yerde okul yapın.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306