Engellilere ‘Tatlı’ hediye

Tatlı Kardeşler Organizasyonun sahibi Kenan Tatlı, mahallelinin destekleriyle topladığı 4 çuval mavi kapak ile bir çuval giysiyi Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi’ne teslim etti. Kenan Tatlı, ayrıca geçtiğimiz yıllarda engeliler ile engelli yakınlarına yönelik organizasyonlardaki indirimi 2013 yılında da devam ettireceğini söyledi.

Engellilere ‘Tatlı’ hediye
ÇerkezköyBakış - İstasyon Mahallesi Pınarlı Sokak’ta mahallelinin topladığı mavi kapaklar ile giysiler Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi’ne teslim edildi.
ENGELLİLER DERNEĞİNE TESLİM ETTİ
Tatlı Kardeşler Organizasyonun sahibi aynı zamanda Çerkezköy Kent Konseyi Üyesi Kenan Tatlı, 4 çuval mavi kapak ile 1 çuval giysiyi dün saat 15.00’da Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya’ya teslim etti. Kenan Tatlı, kampanyaya destek veren mahallilere teşekkür ederek “Mahallelimizin katkılarıyla başladığımı mavi kapak toplama kampanyasını sürdürüyoruz. Mavi kapak dışında engellilerimiz için giysi de topluyoruz.’’ Dedi.
“DUYARLI OLALIM’’
Tüm vatandaşlardan engellilere katkı sağlayacak çalışmalara katılmalarını isteyen Kenan Tatlı, “Kampanyamız devam edecek. Topladığımız mavi kapaklar ile giysileri bir araya getirerek engellilerimize getireceğiz.’’ Diye konuştu.
“ÜCRETSİZ KATKI SAĞLAYACAK’’
Kenan Tatlı ayrıca sahibi olduğu Tatlı Kardeşler Organizasyon olarak önceki yıllarda olduğu gibi 2013 yılında da gerçekleştirecekleri faaliyetlere ücretsiz olarak ev sahipliği yapacaklarını söyleyerek, “2012 ve 2011’de derneğimizin etkiliklerinin tüm organizasyon ihtiyaçlarını karşılıyorduk. Aynı şekilde 2013 yılında da katkımızı sürdüreceğiz.’’ İfadelerine yer verdi.
ENGELİLERE YÜZDE 50 YAKINLARI YÜZDE 25 İNDİRİM
Tatlı, engellilerin organizasyonunda yüzde 50, engelli yakınlarının düğün, nişan, sünnet vb. gibi organizasyonlarında ise yüzde 25 indirim yapacaklarını ifade ederek “Ayrıca maddi durumu yerinde olmayan engellilerimize bu hizmetleri ücretsiz sağlayacağız.’’ Dedi.
ÇETİNKAYA TEŞEKKÜR ETTİ
Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya, katkılarından ötürü Kenan Tatlı’ya teşekkür ederek “Kenan bey bizleri etkinliklerimizde yalnız bırakmıyor, elinden gelen katkıyı sağlıyor. Kenan Tatlı gibi isimlerin toplumda çoğalmasını diliyoruz.’’ Diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 09:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
seyfettin MUTAFOĞLU
seyfettin MUTAFOĞLU - 6 yıl Önce

kenan arkadaşimizi yillardir tanirim hep böyle yardimseverdir...allah yardimlrini kabul etsin darisi diğerlerinin başina inşallah..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510