Erbakan’ı anma Türkiye ve Dünya’yı anlama konferansı

Saadet Partisi Çerkezköy İlçe Teşkilatı’nın ev sahipliğinde Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nda yarın saat 20.00’da ‘Türkiye’de ve Dünya’da neler oluyor? konulu konferans düzenlenecek. Konferans öncesinde Türkiye siyasetinde iz bırakan liderlerden birisi olan 57.Hükümetin Başbakanı ve Saadet Partisi Genel Başkanı Merhum Necmettin Erbakan da yaşamından kesitlerle anılacak.

Erbakan’ı anma Türkiye ve Dünya’yı anlama konferansı
ÇerkezköyBakış - Türkiye’de ve Dünya’da Neler Oluyor? Konulu konferans yarın Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenecek.
KALYON TÜM ÇERKEZKÖYLÜLERİ DAVET ETTİ
Saat 20.00’da başlayacak ‘Türkiye’de ve Dünya’da neler oluyor? Konulu konferansta Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bingöl, Çerkezköylülerle bir araya gelecek. Saadet Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Mehmet Kalyon, tüm Çerkezköylüleri programa davet ederek ‘’Konferansta Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Bingöl, Türkiye ve Dünya genel siyasetine ilişkin değerlendirmelerini Çerkezköylülerle paylaşacak.’’ Diye konuştu.
MERHUM ERBAKAN ANILACAK
banner287
Konferans öncesinde Türkiye siyasetinde iz bırakan liderlerden birisi olan 57.Hükümetin Başbakanı ve Saadet Partisi Genel Başkanı Merhum Necmettin Erbakan da yaşamından kesitlerle anılacak.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 17:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510