Esnaf Odası Yönetimi yılsonu yemeğinde buluştu

Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ ile yönetim kurulu üyeleri yıl sonu yemeğinde bir araya geldi.

Esnaf Odası Yönetimi yılsonu yemeğinde buluştu
Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ ile yönetim kurulu üyeleri yıl sonu yemeğinde bir araya geldi. Yemekte bir yılın genel bir değerlendirmesi yapılırken, Star TV’de yayımlanan ‘Benim Kuaförüm’ isimli yarışma programında birinciliği elde eden Çerkezköylü milli kuaför Gökhan Akı’ya plaket takdim edilerek, makas hediye edildi.

Çerkezköy Bakış - 
Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ ile Oda Yönetim Kurulu Üyeleri yıl sonu yemeğinde bir araya geldi. Programa Star TV’de yayımlanan ‘Benim Kuaförüm’ isimli yarışma programında birinciliği elde eden Çerkezköylü milli kuaför Gökhan Akı da katıldı.
YILSONU YEMEĞİ DÜZENLENDİ
Yalı Restaurant’ta önceki akşam düzenlenen yemekte yılın genel bir değerlendirmesi yapılarak fikir alışverişinde bulunuldu. Programda kısa bir konuşma gerçekleştiren Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ, yönetim kurulu üyeleriyle bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek programa katılanlara teşekkür etti.MİLLİ KUAFÖR AKI’YI TEBRİK ETTİ
Bozdağ, programda ‘Benim Kuaförüm’ isimli yarışma programında birinciliği elde eden Çerkezköylü milli kuaför Gökhan Akı’yı başarısından dolayı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Bozdağ, Gökhan Akı’nın başarılarıyla kendilerini gururlandırdığını söyleyerek “Bundan sonra da kendisinden başarılar bekliyoruz. Kendisi Çerkezköy’ün ismini hem ulusal hem de uluslararası alanda başarıyla duyuruyor.” dedi.
AKI TEŞEKKÜR ETTİ
Ali Bozdağ konuşmasını tamamlamasının ardından Gökhan Akı’ya başarısından ötürü plaket sunarak, kuaförlük mesleğini temsilen makas ve günü anısına hediye takdim etti. Gökhan Akı, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ ile Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti. Yemeğin ardından program sona erdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2014, 09:27

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510