Evdeki hesap pazara uymadı

Çerkezköy Kapalı Pazar Yeri inşaat çalışması 2 ay uzadı. Belediye Başkanı Vahap Akay, “Yeni Kapalı Pazar Yeri yapım çalışmalarımız devam ediyor. Haziran ayında burada ilk pazarımızı açmayı hedefliyoruz.” dedi. Vatandaşlar ve pazarcılar gecikmeye tepkili.

Evdeki hesap pazara uymadı

Çerkezköy Bakış - Geçtiğimiz Haziran ayında sözleşmesi imzalanan ve İller Bankası kredisi ile 5 milyon 919 bin TL sözleşme bedeli ile yapımına başlanan Çerkezköy Belediyesi Yeni Kapalı Pazar Yeri’nin 10 Nisan 2018 tarihinde tamamlanarak hizmete açılması planlanıyordu. Ancak evdeki hesap pazara uymadı. Hava şartlarını inşaatta süresince müsait olmasına rağmen pazar yeri inşaatı zamanında tamamlanamadı.
BRANDA ALTINA PAZAR
Yaklaşık 1 yıldır yapımı süren inşaattın yanındaki alanda zor şartlarda hizmet vermeye çalışan pazarcı esnafı, inşaatın bitmemesine tepkili. Bulundukları yerin çalışma şartlarının iyi olmadığını belirten pazarcılar, “Vatandaşlar pazara gelmeyi tercih etmiyor. Özellikle yağmurlu havalarda işlerimiz çok düşüyor. Biran önce pazarın tamamlanmasını bekliyoruz.” dediler.

banner287
Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Yeni Kapalı Pazar Yeri yapım çalışmalarımız devam ediyor. Haziran ayında burada ilk pazarımızı açmayı hedefliyoruz.” açıklamasında bulunmuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2018, 09:48

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferhat yigit
Ferhat yigit - 12 ay Önce

Bu ya sizin haberiniz yazıklar olsun. Daha 2 ay var yapımına . Birde Allah razı olsun yaptı diyecek yerde. Böyle haberler yapıyorsunuz. Bir ay geç olsa ne olur.

Arda Sezer
Arda Sezer - 12 ay Önce

Insanlara curukleri verirseniz durum bu dahada kotuye gitceksiniz adam 3 krs fazla verir kendi eliyle marketten alir aldiği malida cope atmaz daha beter olun

Ali
Ali - 12 ay Önce

Şu Çerkezköy belediyesinin hiç iyi yaptığı bir iş yokmu tarafsız ol bakış

Mehmet iscan
Mehmet iscan - 12 ay Önce

Adamlar Uc dort ayda hastane gibi buyuk ve karmasik bi yapiyi veya bi okulu tamaliyor.. ama bizim belediye hazir beton ve hazir catidan olusan bi pazar yerini alti aydir bitirmiyo.. insan gece gunduz gerekirse uc vardiya calisir o pazar yerini bitir

???
??? @Mehmet iscan - 12 ay Önce

Alkollümüsün sen? inşaat denen tehlikeli iş gece mi yapılır? sen hiç 24 saat çalışan inşaat işi gördünmü dünyada? sallamayın boş boş trolllüğünde bir duruşu olur be..

Osman ozturk
Osman ozturk - 12 ay Önce

Yazik bu millete.. alti ustu beton duvar ve hazir cati nasil aylarca surer bu devirde... inanmasi guc...

...
... @Osman ozturk - 12 ay Önce

Altı üstü beton duvar, ama yıkılırsa çökerse ölürsün. İyiki sizi müteahit yapmıyorlar.

Temel demir
Temel demir - 12 ay Önce

Bu devirde iki ayda bitirilebilicek bi inssat nasil 12 ay surer bu insanlarin akliyla dalga gecmek.. pazarcilar insan degilmi..

:)
:) @Temel demir - 12 ay Önce

Ulen adamlar 2 bilemedin 3 ay önce başladı inşaata ne 12 ayı be.

Vatandas
Vatandas - 12 ay Önce

Migrosdan karfurdan alisveris yapanlar ne anlar pazarcinin halinddn.yoksa 3.vardiya calisir cokdan bitirirdi insaati...

:)
:) @Vatandas - 12 ay Önce

Migrosta carrefourda manav reyonu pazardan aha ucuzsa hadi hadi alışveriş yapılır. İnanmıyorsan git gez.


SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306