EYT mağdurları 20 otobüsle Ankara’ya gitti

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Ankara’da buluştu. Buradaki toplantıya Çerkezköy’den yaklaşık 400 kişi 20 otobüsle gitti.

EYT mağdurları 20 otobüsle Ankara’ya gitti

banner287
Çerkezköy Bakış - Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT), Büyük Trakya Buluşması geçtiğimiz 27 Ocak günü Çerkezköy’7e buluşmuştu. EYT Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen ve EYT mağdurlarının yaşadığı sorunların anlatıldığı toplantın sonraki durağı Ankara oldu. 10 Şubat pazar Ankara’daki Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde düzenlenen buluşmaya çok sayıda EYT’li katıldı. EYT mağdurlarından Özer Öztürk, yaptığı açıklamada, programa Çerkezköy’den katılımın yoğun olduğunu ifade etti. Çerkezköy’den bu toplantıya yaklaşık 400 kişinin 20 otobüsle gittiği öğrenildi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 11:50

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adalet bumu
Adalet bumu - 2 ay Önce

15 Temmuz gecesi ve sonrası ülkemizde saldırılar olduğu zaman Ankara'ya otobüs kaldırmadınız ayağa kalkmadı nız halk Çerkezköy belediye meydanında toplandı siz Vahap Akay olarak meydanlara çıkamadığınız sokağa çıkamadığınız Ben de buradayım diyemedin iz utanmadan Ankara'ya otobüs kaldırıyorsunuz çok yazık yakışmadı size

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306