Fen Lisesi’nin hafriyat çalışmaları başladı

Çerkezköy Eğitim Kampüsü Projesi fiilen hayata geçiyor.

Fen Lisesi’nin hafriyat çalışmaları başladı
Çerkezköy Eğitim Kampüsü Projesi fiilen hayata geçiyor. Hayırsever Seval- Ahmet Çetin çifti tarafından Çerkezköy Eğitim Kampüsü alanında yaptırılacak olan 16 derslikli Fen Lisesinin hafriyat çalışmaları başladı.

Çerkezköy Eğitim Kampüsü Projesi kapsamında hayırsever Seval- Ahmet Çetin çifti tarafından Çerkezköy Eğitim Kampüsü alanında yaptırılacak olan 16 derslikli Fen Lisesinin hafriyat çalışmaları başladı.

İNCELEMELERDE BULUNDU


Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, hayırsever Seval Çetin, okulun inşaatı yapacak olan Ases Firması Yetkilisi Sadettin Hasanoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Abdullah Nair ile birlikte kampüs alanına giderek incelemelerde bulundu.

EĞİTİME DEĞER KATACAK


banner287
Kampüs alanında yapımına başlanılan Fen Lisesi’nin kendisini son derece heyecanlandırdığını belirten Kaymakam Kubilay “Yoğun çalışmalar meyvelerini vermeye başladı. Yapılacak olan Fen Lisesi ilçemiz eğitimine büyük değerler katacak” dedi.

3 OKUL YAPILACAK


Okulu yaptıracak olan hayırsever Seval- Ahmet Çetin çiftine teşekkür eden Kubilay, ayrıca kampüs alanında Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bir Sosyal Bilimler Lisesi yapılacağını da belirtti. Kubilay, kampus alanına Milli Eğitim Bakanlığı tarafından da bir Anadolu İmam Hatip
Lisesi yapılacağını ifade etti.

ARTIK İNANIYORUM


Hafriyat çalışmaları ile birlikte projenin hayata geçtiğine artık inandığını belirten Seval Seçtin de çalışmaların başlamış olmasından dolayı duyduğu sevinci dile getirdi. Çetin, bu konuda kendilerine yardımcı olan tüm kamu görevlilerine ve özel sektör çalışanlarına teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2016, 17:25

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
İlhan TEMUR
İlhan TEMUR - 3 yıl Önce

Başta kaymakamımız ve emeği geçen yardım severlere teşekkürü borç biliriz.Eğitim öğretimle Türkiye miz kalkınır medeniyet seviyesine ulaşır.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510