Gazetecilere jest

Çerkezköy Kent Konseyi, ilçede görev yapan Fenerbahçeli gazeteciler için hazırlanan Fenerbahçe Rölyef Tablolarını gazetecilere hediye etti.

Gazetecilere jest

Çerkezköy Kent Konseyi, ilçede görev yapan Fenerbahçeli gazeteciler için hazırlanan Fenerbahçe Rölyef Tablolarını gazetecilere hediye etti.

GAZETECİLERE HEDİYE ETTİ


Bir süre önce gerçekleştirilen ziyarette gazetecilerin Fenerbahçe Rölyef Tablosuna hayran kaldığını belirten Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Serkan Karagöz, bunun üzerine Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın, ilçede görev yapan basın mensupları için de benzer tablolardan yapılması için kendisine talepte bulunduğunu ve bunun üzerine bu tabloların hazırlandığını belirtti.

BEŞİKTAŞLILARI DA TEBRİK ETTİ


Tabloları gazetecilere hediye eden Karagöz “Çerkezköy Kent Konseyi rölyef kursundaki kursiyerler tarafından hazırlanan bu Fenerbahçe rölyef tablolarını sizlere Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay adına takdim ediyorum” dedi. Ülke futboluna hizmet eden tüm kulüpleri sevdiklerini ifade eden Karagöz “Bu tabloları Fenerbahçe’nin şampiyon olması durumunda vermek isterdik. Fakat olmadı. Beşiktaş’ın şampiyonluğunda veriyoruz. Neticede bir takım şampiyon olacaktı. Tüm Beşiktaşlı dostlarımızı kutluyoruz.

TEŞEKKÜR ETTİLER


Anlamlı hediyelerden dolayı Fenerbahçeli gazeteciler de Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay başta olmak üzere Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Serkan Karagöz, Rölyef Kursu öğretmeni Yasemin Tokgöz ile tabloları hazırlayan kursiyerlere teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2016, 15:10

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
HAMDİ HAMDİKAYA
HAMDİ HAMDİKAYA - 3 yıl Önce

FENERBAHÇELİ OLMAKTA ZOR GEÇMİŞ YILLARDAN ŞAMPİYONUZ AYAĞINA SAHA İNENLERİ ANIMSATTI BANA Bİ AN Kİ BAĞIMSIZ TARAFSIZ OLMASI GEREKEN GAZETECİLERİN GURURLA POZ VERMESİ ENTERASAN ;)

ahmet
ahmet - 3 yıl Önce

Spor yazarı diye bir şey kalmamış, her kesim taraf.
Hadi diyelim yazarlar taraf, Kent Konseyi taraf olmayıp diğer takım yazarlarına göstermelik bile olsa çam sakızı çoban armağanı bir şeyler verilse idi.
Bu "yüzden biz bize yeteriz" der bazılar, çünkü kimse sevmez bu davranışları...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510